Antošová s Vařekovou třetí titul nezískaly | iSport.cz
20. července 2008 • 14:54

Antošová s Vařekovou třetí titul nezískaly

Autor: ČTK
Knapková
TOP VIDEA
Brno - Olomouc: Nebyl pod tlakem, přesto si Černín vstřelil výstavní vlastňák! 2:2
Brno - Olomouc: Velký závar před Mandousovou bránou zužitkoval Přichystal, 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

České veslařky Jitka Antošová s Gabrielou Vařekovou na třetí titul mistryň světa v kategorii do 23 let za sebou nedosáhly.V německém Brandenburgu dnes ve finále dvojskifu nestačily na domácí dvojici Tina Mankerová, Sophie Dunsingová a získaly stříbrné medaile.

Antošová s Vařekovou, které se v srpnu představí i na olympijských hrách v Pekingu, byly přitom hlavními favoritkami této disciplíny a jejich jednoznačným cílem bylo obhájit zlaté medaile z loňského roku. Na německý dvojskif však nestačily v semifinále ani v dnešním finále, kdy za ním zaostaly o více než sekundu.

V Brandenburgu se představily ještě další čtyři české posádky, ani jedna z nich však do závěrečných bojů o medaile nepostoupila. Osma Petr Handlovič, Marek Šoth, Pavel Fofonka, Jakub Houska, Jan Grulich, Michal Pleško, Petr Ouředníček a Tomáš Janeček s kormidelníkem Jakubem Gwozdiakem dokonce neprošla sítem rozjížděk ani do semifinále.

Ostatní tři lodě dokázaly postoupit jen do C-finále o 13. místo. Dvojskif lehkých vah Marie Heřmanská, Nikol Richterová svou jízdu vyhrál, dvojskif Jiří Vaněk, Jiří Zejda a Jindřich Tomášek s Petrem Čablou na dvojskifu lehkých vah obsadili shodně čtvrté místo a v konečném hodnocení MS tak byli klasifikování na 16. pozici.

Sport 2020

Tour de France 2020: Vše o 107. ročníku
Trasa a etapy TdF 2020 Startovní listina a týmy na TdF 2020 Vítězové a historie Tour

US Open 2020
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud