Synek je doma. Porod přítelkyně stihne | iSport.cz
6. listopadu 2010 • 11:57

Synek je doma. Porod přítelkyně stihne

Autor: ČTK
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Unavený po osmatřicetihodinové náročné cestě, ale nadšený z toho, že by měl stihnout porod prvního potomka, se dnes večer vrátil z mistrovství světa na Novém Zélandu zlatý skifař Ondřej Synek.



Historicky první český veslařský světový šampion v olympijské disciplíně hned z letiště spěchal za přítelkyní Pavlou, která by podle lékařů mohla rodit už v úterý.

Ondřej Synek v plném zápřahuOndřej Synek v plném zápřahuFoto ČTK


"Celou cestu jsem myslel na to, abych porod stihl. Zatím jsou zprávy, že to stihnu. Nabitý foťák mám, tak doufám, že se to povede," řekl Synek novinářům.

Únava na něm byla patrná. Z hotelu v Hamiltonu vyrazil v neděli v pět hodin ráno místního času a přes Auckland a Soul letěl domů. "V letadle jsem strávil čtyřiadvacet hodin," podotkl.



Na rozdíl od cesty do dějiště šampionátu letěl klasickou turistickou třídou a ne pohodlnější "business class". "To bylo šílené," řekl urostlý veslař pražské Dukly.

Ondřej Synek může slavit titul mistra světaOndřej Synek může slavit titul mistra světaFoto ČTK


Na porod, u kterého chce být osobně, se těšil. "Určitě je to další zlato a možná ještě větší než to z vody," uvedl osmadvacetiletý stříbrný medailista z olympijských her v Pekingu.

Pohlaví potomka nezná. "Hlavní je, aby to bylo zdravé. Možná bych si ale trošku více přál klučíka, ale to je jedno," řekl Synek.

Tehotná Pavla se dočká návratu snoubence z MS už v pondělí vpodvečer
Tehotná Pavla se dočká návratu snoubence z MS už v pondělí vpodvečer


 
Články odjinud


Články odjinud