Beneš s Kubalou na olympijské vítěze nestačili | iSport.cz
20. května 2011 • 11:22

Beneš s Kubalou na olympijské vítěze nestačili

Autor: ab
Petr Beneš odehrává míč v zápase druhého kola proti Lotyšům
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaké změny byly na Spartě vidět pod trenérem Kotalem?
Baník - Jablonec: Rychlý kontr Severočechů zakončil gólovou střelou z těžké pozice Kubista, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Plážoví volejbalisté Petr Beneš s Přemyslem Kubalou bohužel ve třetím kole turnaje pražského Patria Direct Open nestačili na americkou dvojici Rogers-Dalhausser, které podlehli dvakrát 19:21. České duo tak na turnaji Světového okruhu skončí nejhůře devátí.Po hladkém postupu z prvního kola přes švýcarský pár Laciga-Weingart a otočeném zápase ve druhém kole, kdy porazili 2:1 na sety lotyšskou dvojici Plavinš-Šmedinš narazili nejlepší čeští plážoví volejbalisté na olympijské vítěze a aktuálně nejlepší světovou dvojici.

"Chtěli jsme je, bude zážitek hrát s nejlepšími beachvolejbalisty světa. Máme s nimi nevyřízené účty z loňska," nechal se slyšet již před zápasem Kubala a přimomněl zároveň porážku z Gstaadu, kdy Češi Američanům podlehli 1:2 na sety.

Odveta se české dvojici bohužel nepodařila, ale za svůj výkon se rozhodně stydět nemusí. To ostatně po celý zápas hlasitým fanděním oceňovalo i relativně početné publikum, které si i přes dopolední start zápasu našlo cestu na pražskou Štvanici.

"Byli preciznější ve všech herních činnostech a neudělali tolik nevynucených chyb. My jsme nenahrávali ideálně a proti bloku Dalhaussera to pak není snadné. Hráli výborně a potvrdili, že jsou nejlepší na světě," řekl Kubala České televizi.

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud