2. února 2016 • 11:30

SYNOT TIP CHALLENGE ve znamení nových pravidel a s novou mobilní aplikací!

Autor:
TOP VIDEA
Do Sparty míří Stanciu – podívejte se na jeho statistiky Do Sparty míří Stanciu – podívejte se na jeho statistiky
Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu Hokejisté pro ZOH! Jandač vysvětluje, proč povolal Erata a spol. jméno po jménu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jste připraveni být ve hře kdykoliv a kdekoliv?Stáhněte si mobilní aplikaci SYNOT TIP CHALLENGE do svého telefonu s operačním systémem iOS a rozjeďte to naplno!

Myslíme vždy na všechny! Již brzy si ostatní hráči oblíbené hry CHALLENGE budou moct stáhnout aplikaci také pro mobilní telefony s operačním systémem Android.

Foto 

Hrajte CHALLENGE a odvezte si luxusní vůz BMW 4 GRAN Coupé nebo mnoho dalšího. Letošní ročník

SYNOT TIP CHALLENGE sebou nese celou řadu novinek.

Nová atraktivní pravidla vám umožní lépe dosáhnout vítězství a odnést si jednu z luxusních cen v podobě zájezdů za sportem do celého světa, luxusní elektroniky, sportovní výbavy a spousty dalších zajímavých cen.

Foto 

Co konkrétně se změnilo? Čeká vás více tour, kdy se výherce mimo jiné podívá za největší sportovní událostí tohoto roku do Ria de Janeira. Počet míst v závěrečném turnaji MASTERS, jehož hráči bojují o luxusní vůz, jsme rozšířili na 256. Bezesporu největší novinkou je omezení v počtu tiketů – výherní kurzy jsou počítány pouze z prvních padesáti sázek podaných v období konání příslušného kola. Výsledným kurzem je součet nejdříve vyhodnocených maximálně deseti výherních kurzů.

Ale to není vše! Co vás ještě čeká? To se dozvíte v pravidlech soutěže na stránkách CHALLENGE!

A pokud nejste aktivním hráčem CHALLENGE, nezapomeňte se co nejdříve přihlásit a získejte více šancí na výhru!

Foto 

Pokud ještě nejste členem BENEFIT klubu, tak se nejprve musíte zaregistrovat a v registračním formuláři zatrhnout možnost "Chci se účastnit hry SYNOT TIP CHALLENGE". Pokud již členem BENEFIT klubu jste, ale nejste přihlášení do naší unikátní soutěže, můžete to napravit v nastavení svého účtu.

Pokud si nebudete vědět rady, pomůžeme vám na bezplatné lince 800 888 100.

Bavte se, sázejte a získejte mnohem více – SYNOT TIP CHALLENGE.

 

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze