2. února 2018 • 09:56

Na squashový turnaj v Ostravě přijedou světová trojka a šestka

Autor:
Německý squashista Simon Rösner bude jednou z hvězd ostravského turnaje.
TOP VIDEA
Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce Neuvěřitelné gesto fair play! Fotbalista zakopl míč před prázdnou bránou, aby mohli ošetřit protihráče po hrozivé srážce
Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený Machovský o návratu ze zámoří: Byl to ztracený rok. Na tlak ve Spartě jsem připravený
VŠECHNA VIDEA ZDE

Třetí squashista světa Egypťan Ali Farag a šestka Němec Simon Rösner budou hrát v Ostravě. Oba se v sobotu v rámci turnaji kategorie D představí na Tour FAJNE Ostrava, na který se mohl přihlásit kdokoliv."Hráči, kteří jsou na žebříčku takhle vysoko, se v Česku nikdy neutkali. A to, že si zahrají proti sportovcům z řad veřejnosti, je opravdu rarita. Jako kdyby amatéři vyzvali Rogera Federera," uvedl v tiskové zprávě ředitel turnaje Dobroslav Vlček.

Hráče elitní desítky žebříčku PSA pozvali organizátoři v rámci pětiletého výročí klubu SC Fajne. Hrát bude také česká jednička Daniel Mekbib. "Farag dobře kontroluje hru a je rychlý. Rösner dává dělovku a má šikovnou ruku," řekl 117. hráč světa.

Rösner přijede jako čerstvý vítěz lednového Turnaje mistrů s dotací 165 tisíc dolarů, kde v semifinále vyřadil světovou jedničku Gregoryho Gaultiera z Francie. Absolvent Harvardu Farag je mimo jiné loňským vítězem prestižního US Open.

Sobotní turnaj je otevřený i pro fanoušky. Kapacita hlediště je 300 míst a vstup je zdarma. "Věřím, že bude pořád plno," řekl Vlček.

Témata:  squash, Ostrava, Sport, Farag, Rösner
 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze