Pozor, tady jde o prachy! V Praze se hraje poker o 10 mega | iSport.cz
16. dubna 2018 • 09:00

Pozor, tady jde o prachy! V Praze se hraje poker o 10 mega

Autor:
TOP VIDEA
UFC v Praze: O2 arena bouří, hlavním tahákem je u fanoušků Pudilová UFC v Praze: O2 arena bouří, hlavním tahákem je u fanoušků Pudilová
Zlín - Bohemians: Sudí ofsajd neviděli, Vacek si obešel Bartošáka i Dostála a zvýšil na 2:0! Zlín - Bohemians: Sudí ofsajd neviděli, Vacek si obešel Bartošáka i Dostála a zvýšil na 2:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ti nejlepší tuzemští pokeroví hráči se v těchto dnech schází v Praze, kde po dvou letech probíhá mistrovství České republiky. Že vůbec nejde o nějaké tuctové turnaje, ukazují částky, o které se tu hraje. Jde o miliony korun!Jedenáct turnajů, celkem 10 garantovaných milionů a hlavní turnaj (main event – startující ve středu) slibuje prizepool s minimální výší 5 milionů korun!

Poker si v Rebuy Stars Casinu Savarin nedaleko Václavského náměstí v Praze užijí všichni hráči. Už po vstupu do krásných barokních prostor si tu mohou připadat jako králové popřípadě královny. Ano, ženy tu také najdou prostor, i když pánové budou v přesile. Proto organizátoři vypsali také turnaj jen s účastí něžného pohlaví.

„Poker je zábava, tak ať si ji u nás vychutnají všichni. Hraje se o fantastické sumy a z někoho se nejspíš stane milionář,“ culí se sympatický marketingový šéf Rebuy Stars Michal Krčmář, jenž se se svým týmem snaží pro všechny hosty uspořádat nezapomenutelnou zkušenost.

Mistrovství republiky bude vrcholit v pondělí 23. 4., kdy proběhne final table největšího turnaje – main eventu. Z koho nakonec bude ten bohatý vítěz?

Vítězové turnajů mistrovství republiky se mohou těšit nejen na finanční odměnu, ale i tyto trofeje.
Vítězové turnajů mistrovství republiky se mohou těšit nejen na finanční odměnu, ale i tyto trofeje.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud