16. dubna 2018 • 09:00

Pozor, tady jde o prachy! V Praze se hraje poker o 10 mega

Autor:
TOP VIDEA
Když přijde den zápasu, tak mi nohy pořád hrají, přiznává Rosický Když přijde den zápasu, tak mi nohy pořád hrají, přiznává Rosický
TOP góly La Ligy: Garcíova vymetená šibenice a krásný přímák Bardhiho TOP góly La Ligy: Garcíova vymetená šibenice a krásný přímák Bardhiho
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ti nejlepší tuzemští pokeroví hráči se v těchto dnech schází v Praze, kde po dvou letech probíhá mistrovství České republiky. Že vůbec nejde o nějaké tuctové turnaje, ukazují částky, o které se tu hraje. Jde o miliony korun!Jedenáct turnajů, celkem 10 garantovaných milionů a hlavní turnaj (main event – startující ve středu) slibuje prizepool s minimální výší 5 milionů korun!

Poker si v Rebuy Stars Casinu Savarin nedaleko Václavského náměstí v Praze užijí všichni hráči. Už po vstupu do krásných barokních prostor si tu mohou připadat jako králové popřípadě královny. Ano, ženy tu také najdou prostor, i když pánové budou v přesile. Proto organizátoři vypsali také turnaj jen s účastí něžného pohlaví.

„Poker je zábava, tak ať si ji u nás vychutnají všichni. Hraje se o fantastické sumy a z někoho se nejspíš stane milionář,“ culí se sympatický marketingový šéf Rebuy Stars Michal Krčmář, jenž se se svým týmem snaží pro všechny hosty uspořádat nezapomenutelnou zkušenost.

Mistrovství republiky bude vrcholit v pondělí 23. 4., kdy proběhne final table největšího turnaje – main eventu. Z koho nakonec bude ten bohatý vítěz?

Hráči si mistrovství České republiky užívají v barokním stylu.
Hráči si mistrovství České republiky užívají v barokním stylu.

 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze