16. dubna 2018 • 09:00

Pozor, tady jde o prachy! V Praze se hraje poker o 10 mega

Autor:
TOP VIDEA
V Záhřebu to žije i v noci! Mohutné oslavy druhého místa neberou konce V Záhřebu to žije i v noci! Mohutné oslavy druhého místa neberou konce
BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle BOJ O ZÁCHRANU: Redaktoři Sportu věští černou budoucnost Příbrami a Dukle
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ti nejlepší tuzemští pokeroví hráči se v těchto dnech schází v Praze, kde po dvou letech probíhá mistrovství České republiky. Že vůbec nejde o nějaké tuctové turnaje, ukazují částky, o které se tu hraje. Jde o miliony korun!Jedenáct turnajů, celkem 10 garantovaných milionů a hlavní turnaj (main event – startující ve středu) slibuje prizepool s minimální výší 5 milionů korun!

Poker si v Rebuy Stars Casinu Savarin nedaleko Václavského náměstí v Praze užijí všichni hráči. Už po vstupu do krásných barokních prostor si tu mohou připadat jako králové popřípadě královny. Ano, ženy tu také najdou prostor, i když pánové budou v přesile. Proto organizátoři vypsali také turnaj jen s účastí něžného pohlaví.

„Poker je zábava, tak ať si ji u nás vychutnají všichni. Hraje se o fantastické sumy a z někoho se nejspíš stane milionář,“ culí se sympatický marketingový šéf Rebuy Stars Michal Krčmář, jenž se se svým týmem snaží pro všechny hosty uspořádat nezapomenutelnou zkušenost.

Mistrovství republiky bude vrcholit v pondělí 23. 4., kdy proběhne final table největšího turnaje – main eventu. Z koho nakonec bude ten bohatý vítěz?

Hráči si mistrovství České republiky užívají v barokním stylu.
Hráči si mistrovství České republiky užívají v barokním stylu.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze