16. dubna 2018 • 09:00

Pozor, tady jde o prachy! V Praze se hraje poker o 10 mega

Autor:
TOP VIDEA
Dočkal: Každý má rád zápasy o všechno. Výhru Slováků nad Ukrajinci nepřeceňuje Dočkal: Každý má rád zápasy o všechno. Výhru Slováků nad Ukrajinci nepřeceňuje
ANKETA: Nejoblíbenější slovenský sportovec podle Čechů? Sagan, Chára i Cibulková ANKETA: Nejoblíbenější slovenský sportovec podle Čechů? Sagan, Chára i Cibulková
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ti nejlepší tuzemští pokeroví hráči se v těchto dnech schází v Praze, kde po dvou letech probíhá mistrovství České republiky. Že vůbec nejde o nějaké tuctové turnaje, ukazují částky, o které se tu hraje. Jde o miliony korun!Jedenáct turnajů, celkem 10 garantovaných milionů a hlavní turnaj (main event – startující ve středu) slibuje prizepool s minimální výší 5 milionů korun!

Poker si v Rebuy Stars Casinu Savarin nedaleko Václavského náměstí v Praze užijí všichni hráči. Už po vstupu do krásných barokních prostor si tu mohou připadat jako králové popřípadě královny. Ano, ženy tu také najdou prostor, i když pánové budou v přesile. Proto organizátoři vypsali také turnaj jen s účastí něžného pohlaví.

„Poker je zábava, tak ať si ji u nás vychutnají všichni. Hraje se o fantastické sumy a z někoho se nejspíš stane milionář,“ culí se sympatický marketingový šéf Rebuy Stars Michal Krčmář, jenž se se svým týmem snaží pro všechny hosty uspořádat nezapomenutelnou zkušenost.

Mistrovství republiky bude vrcholit v pondělí 23. 4., kdy proběhne final table největšího turnaje – main eventu. Z koho nakonec bude ten bohatý vítěz?

Hráči si mistrovství České republiky užívají v barokním stylu.
Hráči si mistrovství České republiky užívají v barokním stylu.

 

Mistrovství světa ve florbale 2018 v Praze

Program a výsledky Český tým - soupiska Rozpis zápasů Info a hrací systém Haly pro MS Vstupenky Přehled medailistů z MS Akce pro fanoušky

Mistrovství světa ve florbale 2018 se koná ve dnech 1. - 9. prosince v Praze. Letošní šampionát je dvanáctý v historii, čeští florbalisté zatím získali jednu stříbrnou a dvě bronzové medaile. Čeští florbalisté narazí ve skupině A na Německo, Lotyšsko a Švýcarsko, všechny zápasy včetně play off odehrají v O2 areně.

Český program na MS ve florbale:
Německo - ČESKO
(so 1. 12., 18:00) * Lotyšsko - ČESKO (ne 2. 12., 17:00) * ČESKO - Švýcarsko (út 4. 12., 19:30)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze