Český student se stal králem pokeru: Vyhrál 17,5 milionu korun! | iSport.cz
7. prosince 2009 • 11:50

Český student se stal králem pokeru: Vyhrál 17,5 milionu korun!

Autor: INT, val
Vstoupit do diskuse
5
Jan Škampavyhrál v pokeru neuvěřitelných 17,5 milionu korun.
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA o derby: Heča se parádně vyspal. Mám vzkaz pro Tetteha
MOMENTY sezony 19/20: Dominance Slavie, turbulentní Sparta či koronavirus
VŠECHNA VIDEA ZDE

Z třiadvacetiletého studenta ekonomie Jana Škampy se přes noc stal milionář. Tenhle mladík totiž dokázal porazit světové pokerové hvězdy a vyhrát prestižní turnaj seriálu European Poker Tour. Přišel si tak na 17,5 milionu korun!Jan Škampa předvedl famózní hry a stal se nejlepším pokerovým hráčem hlavního turnaje série European Poker Tour. V pražském hotelu Hilton vyhrál 682 tisíc eur, tedy zhruba 17,5 milionu korun. Získaná částka je absolutním rekordem v dějinách českého pokeru.

Pražský rodák postupně obíral soupeře o jeden žeton za druhým, až nakonec získal všech 583 soupeřových žetonů. Posledním sokem mu byl Izraelec Eyala Avitana.

U finálového stolu se sešli kromě Čecha Škampy, také dva Švédové, Francouz, Ir, Němec, Ital a zmíněný Izraelec. Český student triumfoval zhruba po desetihodinovém maratonu.

"Vyhrát takhle velký turnaj v rodném městě je jedním z největších úspěchů, jakého může člověk dosáhnout,"řekl Škampa pro server tn.cz.

Na turnaji v Praze si zahráli například i německý tenista Boris Becker a švédský fotbalista Thomas Brolin.

Pokerový turnaj European Poker Tour je největší evropskou pokerovou událostí. Turnaj vysílají televizní stanice po celém světě.

 

Vstoupit do diskuse
5

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud