Zápas mezi Pacquiaem a Mayweatherem byl zrušen | iSport.cz
25. prosince 2009 • 15:07

Zápas mezi Pacquiaem a Mayweatherem byl zrušen

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Floyd Mayweather
TOP VIDEA
SESTŘIH: Atalanta - PSG 1:2. Neskutečný obrat v závěru, Pařížané postupují
Vystupňovali jsme tempo, chyběla lepší produktivita, říká Kotal
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jeden z nejočekávanějších soubojů v profesionálním boxerském ringu mezi Mannym Pacquiaem a Floydem Mayweatherem byl definitivně zrušen. Oznámil to Filipíncův manažer Bob Arum.Obě strany se nebyly schopny dohodnout na podmínkách dopingových testů.

Duel, plánovaný původně na 13. března v Las Vegas, měl přitom oběma boxerům vynést dohromady zhruba 40 milionů dolarů. Tým asijského boxera ale nepřistoupil na požadavek soupeře podrobit se před zápasem krevním testům podle pravidel světové organizace WADA.

Filipínský boxer, jehož Mayweatherův trenér a otec Floyd Mayweather senior nedávno obvinil z užívání zakázaných látek, souhlasil s odběry krve před první oficiální tiskovou konferencí a po zápase. Protože mu prý ale nedělají dobře a mohou narušit přípravu, nepřistoupil na možnost odběrů v období třiceti dnů před duelem.

V Las Vegas se mělo boxovat o Pacquiaův titul organizace WBO ve welterové váze. Filipínec se stal letos prvním boxerem světa, který se stal šampionem v sedmi různých vahách. Mayweather získal mistrovský pás v pěti kategoriích.

Pacquiao by se i tak měl v lasvegasském ringu 13. března objevit, jeho náhradním soupeřem bude jiný Američan Paul Malignaggi.

Témata:  sport, box, Mayweather, Pacquiao
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Hokej
Generali Česká Cup Play off NHL

Motorismus
Velká cena Brna 2020 Valašská Rally 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud