28. května 2018 • 14:00

Vyhrajte Snickers a zvyšte svoji šanci setkat se s Ronaldem v Brazílii!

Autor:
TOP VIDEA
DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným DEBATA MS: Argentinci příliš spoléhají na Messiho, Chorvaté hrají kolektivně, shodují se Horňák s Podaným
Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát Kincl po tréninku s Novotným: Řepka by měl co dělat, Pavel má v ruce granát
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ronaldo, jeden z nejlepších brazilských fotbalistů historie, si před nedávnem uřízl pořádný kus ostudy, když se na tribuně objevil v dresu největšího rivala jeho domácího týmu, Argentiny. Na svou obranu po utkání řekl pouze, že byl hladový. Odpovězte správně na naši otázku a vyhrajte tašku Snickers, díky kterým se na pravý důvod Ronalda možná budete moci zeptat sami!Samozřejmě, že by si ostřílený brazilský útočník nemohl splést vlastní tým s jeho největší konkurencí čistě kvůli prázdnému žaludku. „Když máš hlad, nejsi to ty“ je dlouhodobým sloganem značky Snickers, jejíž letošní tváří je právě slavný fotbalista Ronaldo.  Součástí letošního ročníku kampaně je soutěž, jejíž hlavní výhrou je setkání s brazilskou hvězdou Ronaldem přímo na stadionu Maracanã! 

Tři z vás, kteří správně odpoví na otázku na konci článku, vyhrají tašku plnou tyčinek Snickers z limitované edice, čímž zaženou nejen svůj hlad, ale také zvýší svou šanci vyhrát lákavou hlavní výhru!

Foto 

Do hry o hlavní cenu Vás dostanou právě tyčinky Snickers z limitované edice, na jejichž obalu můžete najít místo loga Snickers hesla s fotbalovou tematikou jako třeba „offside“ nebo „vlastňák“. Pod obalem tyčinek z této edice najdete nejen oblíbenou tyčinku, ale i unikátní kód, po jehož zadání na stránce http://snickers.cz/soutez/ je možné se registrovat do zmíněné soutěže. 

Základem soutěže je fotbalový kvíz, který je možné vyplnit opakovaně s každým novým zadáním unikátního kódu. Pro postup je potřeba zodpovědět správně alespoň šest otázek z celkových devíti. Všichni úspěšní řešitelé jsou zařazeni do týdenního slosování o fotbalové míče a sportovní tašky. Ti, kteří mají dále zájem o říjnový výlet za Ronaldem, musí navíc napsat motivační dopis. Soutěž probíhá už jen do 17. června, tak si pospěšte!

Otázka, díky které tři z vás vyhrají tašku plnou Snickers z limitované edice zní:

Kolik let je Ronaldovi, tváři této soutěže, v době konání soutěže?

a) 40 let

b) 41 let

c) 42 let

Soutěž je ukončena. Tři tašky plné Snickers z limitované edice získávají:

Jan Žižka
Michal Chňoupek
Jarmila Moosová

Pravidla k soutěži o tašky Snickers najdete zde.

Limitovaná edice tyčinek Snickers je kromě této soutěže dostupná i v běžné obchodní síti od 13,90 Kč. Soutěž probíhá v termínu od 23. 4. do 17. 6. 2018 a její podrobná pravidla jsou k dispozici na www.snickers.cz/soutez

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze