Vyhrajte Snickers a zvyšte svoji šanci setkat se s Ronaldem v Brazílii! | iSport.cz
28. května 2018 • 14:00

Vyhrajte Snickers a zvyšte svoji šanci setkat se s Ronaldem v Brazílii!

Prezentace klienta
TOP VIDEA
NOVÁ GENERACE: Šéf rozvoje fotbalu Kotrba o změnách, problémech v Česku i kvótách
Mladá Boleslav - Slavia: Stanciu přesným centrem našel Ševčíka, ten otevřel skóre - 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ronaldo, jeden z nejlepších brazilských fotbalistů historie, si před nedávnem uřízl pořádný kus ostudy, když se na tribuně objevil v dresu největšího rivala jeho domácího týmu, Argentiny. Na svou obranu po utkání řekl pouze, že byl hladový. Odpovězte správně na naši otázku a vyhrajte tašku Snickers, díky kterým se na pravý důvod Ronalda možná budete moci zeptat sami!Samozřejmě, že by si ostřílený brazilský útočník nemohl splést vlastní tým s jeho největší konkurencí čistě kvůli prázdnému žaludku. „Když máš hlad, nejsi to ty“ je dlouhodobým sloganem značky Snickers, jejíž letošní tváří je právě slavný fotbalista Ronaldo.  Součástí letošního ročníku kampaně je soutěž, jejíž hlavní výhrou je setkání s brazilskou hvězdou Ronaldem přímo na stadionu Maracanã! 

Tři z vás, kteří správně odpoví na otázku na konci článku, vyhrají tašku plnou tyčinek Snickers z limitované edice, čímž zaženou nejen svůj hlad, ale také zvýší svou šanci vyhrát lákavou hlavní výhru!

Foto Mars Czech s.r.o.

Do hry o hlavní cenu Vás dostanou právě tyčinky Snickers z limitované edice, na jejichž obalu můžete najít místo loga Snickers hesla s fotbalovou tematikou jako třeba „offside“ nebo „vlastňák“. Pod obalem tyčinek z této edice najdete nejen oblíbenou tyčinku, ale i unikátní kód, po jehož zadání na stránce http://snickers.cz/soutez/ je možné se registrovat do zmíněné soutěže. 

Základem soutěže je fotbalový kvíz, který je možné vyplnit opakovaně s každým novým zadáním unikátního kódu. Pro postup je potřeba zodpovědět správně alespoň šest otázek z celkových devíti. Všichni úspěšní řešitelé jsou zařazeni do týdenního slosování o fotbalové míče a sportovní tašky. Ti, kteří mají dále zájem o říjnový výlet za Ronaldem, musí navíc napsat motivační dopis. Soutěž probíhá už jen do 17. června, tak si pospěšte!

Otázka, díky které tři z vás vyhrají tašku plnou Snickers z limitované edice zní:

Kolik let je Ronaldovi, tváři této soutěže, v době konání soutěže?

a) 40 let

b) 41 let

c) 42 let

Soutěž je ukončena. Tři tašky plné Snickers z limitované edice získávají:

Jan Žižka
Michal Chňoupek
Jarmila Moosová

Pravidla k soutěži o tašky Snickers najdete zde.

Limitovaná edice tyčinek Snickers je kromě této soutěže dostupná i v běžné obchodní síti od 13,90 Kč. Soutěž probíhá v termínu od 23. 4. do 17. 6. 2018 a její podrobná pravidla jsou k dispozici na www.snickers.cz/soutez

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud