Nemůžete se po cvičení ani hnout? Co zabere na bolest svalů? | iSport.cz
17. července 2018 • 00:00

Nemůžete se po cvičení ani hnout? Co zabere na bolest svalů?

Autor:
TOP VIDEA
Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni
Hokejové hvězdy ve druhé lize. Hlinka a Bednář naskočili za Vrchlabí Hokejové hvězdy ve druhé lize. Hlinka a Bednář naskočili za Vrchlabí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti. Na trhu se objevil Voltaren Emulgel s novým aplikátorem, díky kterému zůstanou vaše ruce čisté i po aplikaci gelu.Začněte u příčiny bolesti

Pro co nejsnazší způsob odstranění bolesti je důležité rozpoznat, proč vůbec vznikla. Důvody mohou být různé. Sportovci se nejčastěji potýkají s únavou a přetížením svalů a kloubů, ale výjimkami nejsou ani závažnější komplikace jako zranění či nemoc. Odhalení důvodu jejich vzniku je klíčem k co nejrychlejší a nejefektivnější úlevě od bolesti. S léčivými prostředky bychom měli tělu dopřát samozřejmě také klid na regeneraci.

 

Účinná úleva od bolesti v přírodě i kanceláři

V širokém spektru léčivých přípravků Voltaren si zajisté vyberete vhodnou formu, ať už v podobě tablet, gelu či léčivých náplastí. Jedná se o léky, které jsou běžně dostupné v lékárnách. Voltaren poskytuje úlevu od mnoha typů bolesti, a proto je spolehlivým pomocníkem a snadno jej přibalíte do sportovní výbavy či do pracovního kufříku s laptopem.

 

A vaše ruce zůstanou čisté!

Novinkou na trhu je Voltaren Emulgel s aplikátorem. Léčivý gel s inovativním aplikátorem přináší možnost pohodlné aplikace. Snadno jej nanesete přímo v místě bolesti a vaše ruce zároveň zůstanou beze stop gelu. Stačí pouze aplikátor vytáhnout, stlačit a nanést gel.  Působí rychle* v místě bolesti, kde tlumí zánět a zmenšuje otok. Díky aplikátoru můžete zapomenout na pocit lepivých prstů.

Novinka od VoltarenuNovinka od Voltarenu

 

*Klinická data ve studii u pacientů s akutní bolestí šíje ukázala, že Voltaren Emulgel zmírňuje akutní bolest do jedné hodiny po první aplikaci.

Více informací na www.voltaren.cz

 

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Volně prodejné léčivé přípravky Voltaren ActiGo Extra obalené tablety a Voltaren Rapid 25 mg měkké tobolky obsahují diclofenacum kalicum a jsou určeny na vnitřní použití. Voltaren Emulgel gel a Voltaren Forte 2,32% gel obsahují diclofenacum diethylaminum a slouží na kožní použití. Voltaren 140 mg léčivá náplast na aplikaci na kůži obsahuje diclofenacum natricum.

V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com. Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: ch.safety@gsk.com. Ochranné známky jsou vlastněné nebo licencované skupinou společností GSK.

© 2018 skupina společností GSK nebo poskytovatel příslušné licence.

Datum výroby materiálu: 7/2018

CHCSK/CHVOLT/0061/18

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Advertisement

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud