Asistent pro tažení přívěsu modelu Land Rover Discovery je „blbuvzdorný“ | iSport.cz
9. prosince 2019 • 00:00

POTVRZENO: Asistent pro tažení přívěsu modelu Land Rover Discovery je „blbuvzdorný“

Prezentace klienta
Komik a herec Jack Whitehall a jeho otec Michael se v krátkém filmu vydali na cesty s modelem Discovery, který letos slaví 30. výročí.
TOP VIDEA
Liga mění pravidla: Stačí odehrát polovina duelů, častější testy, sporné stopky za ŽK
Britský novinář: Fotbal je dnes v Liverpoolu vysvobozením. Co přestupová politika?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Komik a herec Jack Whitehall a jeho otec Michael se v krátkém filmu vydali na cesty s modelem Discovery, který letos slaví 30. výročí. Jack demonstroval schopnosti samočinného řízení Land Roveru Discovery tím, že vyzkoušel systém pro tažení přívěsu.Jak si Jack a Michael Whitehallovi poradili s přílivem?

Za povzbuzování vlastního otce Michaela Jack předvedl, jak snadné je couvat s pomocí systému Advanced Tow Assist. S luxusním 6,8 metru dlouhým karavanem Airstream Missouri připojeným k modelu Land Rover Discovery a s řízením pomocí zadní kamery a otočného ovladače umístěného na palubní desce Jack úspěšně nasměroval velké SUV přes úzkou hráz tak, aby právě včas unikl přílivu. O několik okamžiků později byla celá cesta pod vodou.

Jsem za volantem začátečník, takže i couvání bez přívěsu je pro mne výzva – natož s připojeným obrovským luxusním karavanem. Bylo vtipné sledovat, jak se volant sám otáčí, když jsem používal k řízení ovladač. Jsem si jistý, že bez chytrého systému, který má Land Rover Discovery, bychom zpátky na břeh plavali. Jediné, co jsem si ještě přál, bylo tlačítko, které by otce umlčelo,“ řekl Jack Whitehall, komik a herec.

Jackův otec dodal: „Couvání po hrázi Corbière bylo působivé, ale všichni víme, že veškerou práci odvedl Land Rover Discovery. Nebyl to Jack, byl to ovladač, takže se nenechme oklamat.

Asistent pro tažení přívěsu modelu Land Rover Discovery je „blbuvzdornýAsistent pro tažení přívěsu modelu Land Rover Discovery je „blbuvzdornýFoto Jaguar Land Rover Austria GmbH

Advanced Tow Assist

Advanced Tow Assist umožňuje řidičům couvat s přívěsem za použití otočného ovladače na středové konzole, kterým vůz navádíte. Pedály ovládáte jako obvykle a intuitivní systém na dotykovém displeji multimediálního systému ukazuje předpokládanou dráhu karavanu, přívěsu pro koně nebo vleku. To umožňuje řidiči jednoduše vůz navádět, zatímco automobil vypočítává přesné pohyby volantu tak, aby byla udržována požadovaná trajektorie.

Komik a herec Jack Whitehall a jeho otec Michael se v krátkém filmu vydali na cesty s modelem Discovery, který letos slaví 30. výročí.Komik a herec Jack Whitehall a jeho otec Michael se v krátkém filmu vydali na cesty s modelem Discovery, který letos slaví 30. výročí.Foto Jaguar Land Rover Austria GmbH

 „Land Rover Discovery za posledních 30 letech přesvědčil, že patří mezi nejlepší rodinná SUV, a systém Advanced Tow Assist to jen podtrhuje. Jack nikdy předtím nic netáhl, ale díky tomuto systému je parkování přívěsů pro koně nebo couvání po molu s vlekem pro lodě opravdu jednoduché, což je skvělá zpráva pro začínající řidiče i zkušené ruce,“ okomentoval Daniel Rogers, Land Rover Towing Attribute Leader.

Sport 2020

Hokej
Generali Česká Cup Play off NHL

Motorismus
Velká cena Brna 2020 Valašská Rally 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud