Asistent pro tažení přívěsu modelu Land Rover Discovery je „blbuvzdorný“ | iSport.cz
9. prosince 2019 • 00:00

POTVRZENO: Asistent pro tažení přívěsu modelu Land Rover Discovery je „blbuvzdorný“

Prezentace klienta
Komik a herec Jack Whitehall a jeho otec Michael se v krátkém filmu vydali na cesty s modelem Discovery, který letos slaví 30. výročí.
TOP VIDEA
Jablonec - Příbram: Šílený kiks Kočího potrestal Sýkora, 3:0 Jablonec - Příbram: Šílený kiks Kočího potrestal Sýkora, 3:0
Malinského show. Sparta takového hráče nemá, říká Horváth Malinského show. Sparta takového hráče nemá, říká Horváth
VŠECHNA VIDEA ZDE

Komik a herec Jack Whitehall a jeho otec Michael se v krátkém filmu vydali na cesty s modelem Discovery, který letos slaví 30. výročí. Jack demonstroval schopnosti samočinného řízení Land Roveru Discovery tím, že vyzkoušel systém pro tažení přívěsu.Jak si Jack a Michael Whitehallovi poradili s přílivem?

Za povzbuzování vlastního otce Michaela Jack předvedl, jak snadné je couvat s pomocí systému Advanced Tow Assist. S luxusním 6,8 metru dlouhým karavanem Airstream Missouri připojeným k modelu Land Rover Discovery a s řízením pomocí zadní kamery a otočného ovladače umístěného na palubní desce Jack úspěšně nasměroval velké SUV přes úzkou hráz tak, aby právě včas unikl přílivu. O několik okamžiků později byla celá cesta pod vodou.

Jsem za volantem začátečník, takže i couvání bez přívěsu je pro mne výzva – natož s připojeným obrovským luxusním karavanem. Bylo vtipné sledovat, jak se volant sám otáčí, když jsem používal k řízení ovladač. Jsem si jistý, že bez chytrého systému, který má Land Rover Discovery, bychom zpátky na břeh plavali. Jediné, co jsem si ještě přál, bylo tlačítko, které by otce umlčelo,“ řekl Jack Whitehall, komik a herec.

Jackův otec dodal: „Couvání po hrázi Corbière bylo působivé, ale všichni víme, že veškerou práci odvedl Land Rover Discovery. Nebyl to Jack, byl to ovladač, takže se nenechme oklamat.

Asistent pro tažení přívěsu modelu Land Rover Discovery je „blbuvzdornýAsistent pro tažení přívěsu modelu Land Rover Discovery je „blbuvzdornýFoto Jaguar Land Rover Austria GmbH

Advanced Tow Assist

Advanced Tow Assist umožňuje řidičům couvat s přívěsem za použití otočného ovladače na středové konzole, kterým vůz navádíte. Pedály ovládáte jako obvykle a intuitivní systém na dotykovém displeji multimediálního systému ukazuje předpokládanou dráhu karavanu, přívěsu pro koně nebo vleku. To umožňuje řidiči jednoduše vůz navádět, zatímco automobil vypočítává přesné pohyby volantu tak, aby byla udržována požadovaná trajektorie.

Komik a herec Jack Whitehall a jeho otec Michael se v krátkém filmu vydali na cesty s modelem Discovery, který letos slaví 30. výročí.Komik a herec Jack Whitehall a jeho otec Michael se v krátkém filmu vydali na cesty s modelem Discovery, který letos slaví 30. výročí.Foto Jaguar Land Rover Austria GmbH

 „Land Rover Discovery za posledních 30 letech přesvědčil, že patří mezi nejlepší rodinná SUV, a systém Advanced Tow Assist to jen podtrhuje. Jack nikdy předtím nic netáhl, ale díky tomuto systému je parkování přívěsů pro koně nebo couvání po molu s vlekem pro lodě opravdu jednoduché, což je skvělá zpráva pro začínající řidiče i zkušené ruce,“ okomentoval Daniel Rogers, Land Rover Towing Attribute Leader.

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud