Ne vždy se dá hrát fair play. Své o tom ví i hrdina seriálu Život je hra! | iSport.cz
11. května 2019 • 16:00

Ne vždy se dá hrát fair play. Své o tom ví i hrdina seriálu Život je hra!

Autor: Reklama
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Slavia - Jablonec: Stanciu nasadil housle Štěpánkovi, Tecl doklepl do prázdné! 4:0
Trpišovský: Lidi řeší Teclovy góly, dnes ukázal, co naší hře dává
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ty nejhorší věci se odehrávají jenom v naší hlavě. Ale když vaše přítelkyně visí pořád na mobilu a s někým si píše, tak musíte trochu faulovat. Štěpán se musí dostat do Evina telefonu. Jak ale provést taktický manévr, aniž by byl přistižen a obviněn ze slídění?Strategický útok

Hlavní postavy zastihneme při nákupech v supermaketu. Měl by je čekat romantický večer. Ale Eva bohužel byla předchozí noc na mejdanu a nespala doma. Žárlivost hlavního útočníka Štěpána dosahuje nebeských výšin a potřebuje nutně zjistit, s kým si Eva celou dobu píše. Podaří se mu dostat se do jejího telefonu bez odhalení?

Autoři seriálu se inspirovali v Norsku, kde vznikla původní předloha sitcomu. Místo sportovního utkání sledujeme společně s komentátory Michalem Suchánkem a Petrem Markem životní zápas mladíka Štěpána.

Všechny díly jsou dostupné na Mall.TV.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud