Gavriely: Duda je nevyzrálý, končím s ním! | iSport.cz
2. ledna 2009 • 09:23

Gavriely: Duda je nevyzrálý, končím s ním!

Autor: jos, INT
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

ŽHAVÁ FOTOGALERIE: Prsatá krasavice Martina Gavriely (30) zažívá těžké chvíle. Přestože měla slavit se svým přítelem hokejistou Radkem Dudou (29) příchod nového roku, zbyly jí oči pro pláč. Proč? Deník Aha! vypátral, že se pár rozešel!"Je to již pět dní a pořád to bolí. Sice jsem vztah ukončila já, ale po pěti a půl letech společného soužití to není jednoduché," svěřila se deníku Aha! Gavriely, která si už dokonce od hokejisty odvezla i své osobní věci!

Martina Gavriely a Radek Duda, když jim to ještě klapalo...
Martina Gavriely a Radek Duda, když jim to ještě klapalo...

A důvod rozchodu? "Radek je úžasný chlap, ale na mě je nevyzrálý. Je jako malé dítě. Starám se o dvě vlastní děti a vedle sebe potřebuji chlapa, o kterého nebudu muset pečovat jako o dítě," řekla deníku Aha! Martina.

To českobudějovický hokejový útočník byl podle prý méně vstřícný. "Neotravujte. A vůbec to neřešte," odsekl prý do telefonu redaktorům Aha! naštvaný a frustrovaný Duda.

Témata:  duda, gavriely, hokej, bulvár, sport
 
Články odjinud


Články odjinud