13. března 2009 • 18:00

Tahle kráska žhaví Tomáše Vlasáka

Autor: Blesk
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Olomouc 2:2. Nečekaná ztráta i po Zimově minele. Bod z drtivého finiše
Slavia - Olomouc: Chytil dotlačil míč do sítě - 2:2. Nebyl ale před tím Bořil v ofsajdu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Aby nebyl hokejovou hvězdou, trojnásobným mistrem světa, když ho na zápasy chystá tahle dáma. Tomáš Vlasák, útočník Plzně, má doma trumf: manželku Kateřinu. Šéfka rodiny dětem Markovi a Kristýnce určuje pravidla.„Ty se ale porušují, jakmile přijde tatínek domů,“ ušklíbla se na oko dáma, jež se kvůli Blesku stala na chvilku modelkou.

S novou rolí se »poprala « skvěle, ačkoliv se občas čertila. „Tvářím se moc křečovitě,“ hudrovala. „Živit bych se modelingem tedy nechtěla. Je to celkem dřina,“ oddechla si po focení. Před objektivem pózovala v růžových sexy šatech.

Se svojí postavou si to koneckonců mohla dovolit. „Snažím se držet linii, ale moc mi to nejde,“ posteskla si trošku. „Mě prostě nebaví cvičit, i když vím, že už bych měla začít,“ doplnila Vlasáková. Její muž je jednou z hvězd extraligy.

Po přestupu ze Slavie do Plzně se ale doma příliš neohřeje. „Do Prahy dojíždí tak jednou týdně.“ O to intenzivněji se věnuje ratolestem. „Děti si chtějí tatínka užít, takže Tomáš ani nemá čas být přísný.“

Občas se však z něho stane morous. „To, když malého Marečka začnu pusinkovat. Vždycky se rozčílí, že to takhle nejde, že je syn přece chlap.“

Tomáš VlasákFoto Pavel Mazáč SPORT


Paní Kateřina je i velkým manželovým fanouškem. Jakmile má jen trošku času, vydá se i s dcerkou do Plzně na hokej.

„Snažím se ho maximálně podporovat a třeba i nějak motivovat,“ svěřila se Vlasáková. „Jak? Ježiš, na to se mě neptejte… třeba dobrou večeří,“ usmála se.

Vstoupit do diskuse
1
Články odjinud


Články odjinud