Autor: cas.sk, val
0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Slovenská tenisová kráska Dominika Cibulková ještě teď možná nevěří, jakou šanci promarnila v zápase s Ruskou Klejbanovou. Na turnaji Roger Cup v Torontu měla sedm mečbolů a přesto po velké tenisové bitvě do osmifinále nepostoupila.

Obrovské drama. Stav 1:1 a v rozhodujícím setu drží Dominika Cibulková vedení 5:4 při podání soupeřky. Je kousek od osmifinále prestižního kanadského turnaje, jenže to by musela půvabná Slovenka využít jeden ze sedmi rozhodujících balonů.

Dominika Cibulková

Sedm příležitostí ukončit zápas s Ruskou Alise Klejbanovovou, ale naneštěstí pro Slovensku nulová úspěšnost. Poté už psychicky odrovnaná Slovenka na Rusku nestačí. Po 162 minutách prohrává už téměř vyhraný zápas.

"Jsem z toho velmi smutná, tolik mečbolů..tuším sedm, už sem to ani nepočítala. Teď už se nedá nic dělat, snad se z toho poučím," přiznala zklamaná tenistka.

Zápas nakonec prohrála s Ruskou ve třech setech: 1:6, 6:4 a 6:7 (4)