Woods už potřetí nedorazil na policii. Co tají? | iSport.cz
1. prosince 2009 • 06:00

Woods už potřetí nedorazil na policii. Co tají?

Autor: Pluska.sk, val
Vstoupit do diskuse
3
TOP VIDEA
Top góly: elegantní zakončení Hložka, Musův krásný lob
Baník - Plzeň: Tohle mohla být geniální rozlučka! Baroš v samotném závěru mohl rozhodnout utkání
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ani na třetí pokus se americký golfista Tiger Woods nedostavil k policejnímu vyšetřování, které mělo vnést více světla do případu jeho páteční havárie. Woods narazil se svým luxusním Cadillacem Escalade do požárního hydrantu a do stromu.Třiatřicetiletý Woods se k okolnostem havárie zatím vyjádřil jen prostřednictvím své internetové stránky. Na ní uvádí, že "nehoda byla jeho chyba a stydí se za ni". Schůzku s vyšetřovateli ale z neznámých důvodů už potřetí zrušil.

Čtěte více:
Woodsovo tajemství: Zmlátila ho manželka? »
Tiger Woods havaroval, je lehce zraněný »
Woods podvádí manželku. Nabrnkl si "anděla z popela" »

Poprvé výslech odmítla jeho manželka v den nehody, krátce po propuštění z nemocnice, s tím, že její muž právě spí.

Tiger Woods
Tiger Woods

Následující den, v sobotu, byl Woods vyšetřovateli předvolán na policii, ale jeho agent požádal o přeložení výslechu na neděli. Ale ani v neděli se slavný golfista nedostavil...

Woods dále na svých stránkách uvedl, že nehoda je jeho soukromou záležitostí a tak by k tomu mělo přistupovat i okolí.

"Chápu zvědavost veřejnosti, ale nepodložené a nesmyslné informace o mně a mojí rodině jsou bezohledné. Jedinou zodpovědnou osobou za havárii jsem já. Moje manželka Elin se zachovala statečně a byla prvním člověkem, který mi pomohl. Všechny ostatní tvrzení jsou klamavá," píše na svých stránkách Woods.

Taktéž prostřednictvím internetu vyjádřil obdiv své manželce, která prý po nehodě reagovala s chladnou hlavou - rozbila golfovou holí zadní okno vozidla, aby pomohla manželovi dostat se ven.

Jenže to je právě záhada: proč by rozbíjela zadní okno vozu, aby ho dostala ven? Woods tak jen nahrává spekulacím, podle kterých utíkal ze spárů rozzuřené manželky.

Vše se pak mohlo sehrát zhruba takto:
Hádka a Tigerův úprk před rozzuřenou Elin - pohádali se kvůli údajné nevěře

Hádka a Tigerův úprk před rozzuřenou Elin - pohádali se kvůli údajné nevěřeHádka a Tigerův úprk před rozzuřenou Elin - pohádali se kvůli údajné nevěřeFoto Infografika Blesk

Woodsova žena rozbíjí holí zadní okno auta, Tiger se leká a šlape na plyn. Auto dostalo smyk

Woodsova žena rozbíjí holí zadní okno auta, Tiger se leká a šlape na plyn. Auto dostalo smykWoodsova žena rozbíjí holí zadní okno auta, Tiger se leká a šlape na plyn. Auto dostalo smykFoto Infografika Blesk

Bouračka do stromu: Woods je v bezvědomí a Elin ho vytahuje z auta

Bouračka do stromu: Woods je v bezvědomí a Elin ho vytahuje z autaBouračka do stromu: Woods je v bezvědomí a Elin ho vytahuje z autaFoto Infografika Blesk

Floridská policie zveřejnila nahrávku tísňového volání, v které Woodsův soused přivolává pomoc na místo nehody. "Můj soused narazil do stromu. Šli jsme se podívat, co se stalo. Vidím ho, leží na sedadle," pověděl muž dispečerům.

Na otázku, či je oběť v bezvědomí, Woodsův soused odpověděl kladně. V jednom momentě je možné zaslechnout hlas ženy, která křičí: "Co se stalo?".

Woods utrpěl lehčí zranění v podobě tržných ran ve tváři. Po hospitalizaci byl ještě tentýž den propuštěn do domácí péče.

Vstoupit do diskuse
3
Články odjinud


Články odjinud