4. prosince 2009 • 12:00

Skandál: Lubina by zrušil rychlostní limity!

Autor: INT, val
Vstoupit do diskuse
17
TOP VIDEA
Po Naganu jsme zaspali. Teď je načase se vrátit. Vlasák a Marha řeší, co dál po zlatu
SESTŘIH: Česko - Švýcarsko 2:0. ZLATÁ domácí pohádka! Rozhodl Pastrňák
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý hokejista Ladislav Lubina způsobil v červenci 2008 tragickou autonehodu, při které zahynul otec fotbalisty Vratislava Lokvence. Navzdory tomuto neštěstí, si Lubina troufá nosit tričko s nápisem: "Konec rychlostních limitů. Jezděme tak rychle, jak se nám zlíbí, stejně jako v Německu!"Je to jen pár dní, co byl bývalý reprezentační útočník Lubina jmenován koučem extraligové Komety Brno. Do svého nového klubu přišel tento bývalý reprezentant v tričku s nápisem:

"No Speed Limit Anymore. Go As Fast As You Want Like In Germany" neboli "Konec rychlostních limitů. Jezděme tak rychle, jak se nám zlíbí, stejně jako v Německu".

Za normálních okolností by to člověk vůbec neřešil, ale v případě Lubiny se jedná doslova o skandální čin. Vždyť před necelým rokem a půl zabil v autě člověka! Otce známého fotbalisty Vratislava Lokvence...

Navíc Lubina z místa nehody prchl! Na policejní stanici se přihlásil až o půl dne později! Od soudu nakonec odešel jen s podmínkou.

"Ať by byl trest jakýkoliv, tátu nám to bohužel nevrátí," prohlásil Vratislav Lokvenc. „Abych řekl pravdu, bylo to pro mě u soudu dost hrozný. Ani jsem se na něho (Lubinu) nemohl podívat, protože takovýhle člověk by si zasloužil mnohem větší trest."

Vratislav Lokvenc po potvrzení rozsudku pro Ladislava Lubinu
Vratislav Lokvenc po potvrzení rozsudku pro Ladislava Lubinu

Pro Lubinu to navíc nebyl první dopravní prohřešek. V roce 2000 havaroval v Pardubicích, kde narazil do semaforu a světla veřejného osvětlení. Lékaři na záchytné protialkoholní stanici u něj zjistili 2,38 promile.

Poté havaroval v roce 2005, kdy své auto zničil při nehodě u Chrudimi. Vyvázl bez zranění.

Lubina je k tomu všemu znám tím, že měl vždy problémy se životosprávou, zejména s konzumací alkoholu.

Pane Lubino, chyby děláme všichni, ale čeho je moc, toho je příliš!

Vstoupit do diskuse
17
Články odjinud


Články odjinud