Woodsovy sexuální orgie: 15 dívek najednou | iSport.cz
15. prosince 2009 • 10:25

Woodsovy sexuální orgie: 15 dívek najednou

Autor: INT, val
Vstoupit do diskuse
7
TOP VIDEA
Top góly: elegantní zakončení Hložka, Musův krásný lob
Baník - Plzeň: Tohle mohla být geniální rozlučka! Baroš v samotném závěru mohl rozhodnout utkání
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vyrazil z domova od rodiny, vytočil číslo veřejného domu a objednal si 15 dívek najednou. Zaplatil 700 tisíc korun a oddával se sexuálním orgiím. Tiger Woods (33) byl ochotný udělat pro sex cokoliv."Měl rád kolem sebe více dívek. Dělal to se všemi najednou. Byl opravdu vytrvalý, když s nimi dokázal držet tempo," řekla pro E!News Michelle Braun, žena, která klientům zajišťuje dívky.

Michelle Braun prý dohodila Tigerovi Woodsovi i 15 dívek najednou.Michelle Braun prý dohodila Tigerovi Woodsovi i 15 dívek najednou.Foto Youtube.com

Woods ji údajně kontakoval i na cestách po jiných amerických městech. "Měl neuvěřitelnou zálibu v ženách. Nikdy nechtěl pouze jednu. Přál si rovnou deset patnáct dívek," pokračuje Braun.

"Měl rád mladé dívky, vysokoškolačky. Za jeden víkend v Las Vegas po boku těchto krasavic byl ochotný vysázet 30 až 40 tisíc dolarů," dodala Braunová.

Otřesné: Woods podváděl ženu v den smrti svého otce
Woodse opustila sponzorská firma
Woods přiznal nevěru a končí s golfem

Mezi jeho nejoblíbenější dívky patřila Playmate Loredana Jolie. Údajně za noc strávenou s ní na Manhattanu v New Yorku nabízel až 10 tisíc liber (290 tisíc korun).

Oblíbená dívka Tigera Woodse LoredanaOblíbená dívka Tigera Woodse LoredanaFoto Youtube.com

"Byl velmi sympatický a uměl se chovat," říká Loredana, která od Woodse mimo jiné dostala prsten, dva diamantové knoflíčky a hodinky.

Michelle Braun prý dohodila Tigerovi Woodsovi i 15 dívek najednou.
Michelle Braun prý dohodila Tigerovi Woodsovi i 15 dívek najednou.

Vstoupit do diskuse
7
Články odjinud


Články odjinud