"Zakulacená" vzpěračka porodila během tréninku | iSport.cz
16. prosince 2009 • 12:00

"Zakulacená" vzpěračka porodila během tréninku

Autor: bdr
TOP VIDEA
SESTŘIH LM: Tottenham - Lipsko 0:1. Schick zahodil šance, rozhodl Werner SESTŘIH LM: Tottenham - Lipsko 0:1. Schick zahodil šance, rozhodl Werner
TOP MOMENTY extraligy: Sedláček jako Dominátor, blamáž Komety a “O kapku lepší hokej” TOP MOMENTY extraligy: Sedláček jako Dominátor, blamáž Komety a “O kapku lepší hokej”
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chilská reprezentantka ve vzpírání Elizabeth Poblete (22) v úterý během tréninku v brazilském Sao Paulu nečekaně porodila. Prý vůbec netušila, že byla v šestém měsíci.Neuvěřitelné! Mladé brazilské vzpěračce Elizabeth Poblete se během tréninku narodil chlapeček.

Největší šok přišel ve chvíli, kdy vzpěračka oznámila, že si nebyla vědoma toho, že byla těhotná. Klouček váží 1,15kg a dostal jméno Eric Jose.

"Bylo to pro mě obrovské překvapení. Před týdnem jsem dělal rozhodčího na turnaji v Chile a tahle dívka byla jedna ze soutěžících. Všechno šlo skvěle a ona turnaj vyhrála," řekl její trenér a rozhodčí v jedné osobě Horacio Reis.

"Všiml jsem si, že je větší, taková zakulacená a silná. To je všechno," dodal trenér.

Podle lékařů byla vzpěračka Poblete těhotná nejméně 6 měsíců. Tvrdý trénink, diety a další faktory však způsobují u vzpěraček nepravidelnou menstruaci a to bylo pravděpodobně i příčinou toho, že poblete netušila, že je těhotná.Elizabeth Poblete
Elizabeth Poblete

 
Články odjinud


Články odjinud