VIDEO: Bieber okouzlil All Stars NBA. Vlasy i hrou | iSport.cz
21. února 2011 • 16:15

VIDEO: Bieber okouzlil All Stars NBA. Vlasy i hrou

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Slavia - Jablonec: Stanciu nasadil housle Štěpánkovi, Tecl doklepl do prázdné! 4:0
Trpišovský: Lidi řeší Teclovy góly, dnes ukázal, co naší hře dává
VŠECHNA VIDEA ZDE

Páteční zápas celebrit v rámci All Stars víkendu basketbalové NBA měl překvapivou hvězdu. Justin Bieber (16) si sice co chvíli musel povytahovat padající trenky, ale i tak nasázel osm bodů a přes prohru jeho týmu byl vyhlášen nejužitečnějším hráčem.V týmu Východu, který nakonec vyhrál 54:49, se blýskl legendární bývalý hráč Chicaga Bulls Scottie Pippen - ten nastřílel 17 bodů.

Kanadská popová hvězdička se na hřišti co do výšky ztrácela, ale to Bieberovi pranic nevadilo. Nebál se najíždět ani střílet z dálky a vysloužil si slova chvály i od hvězd typu Pippena.

"Hrál dost dobře," prohlásil slavný "býk". "Jen má hroznou střelbu," smál se Pippen, který si mladíčka jednou vychutnal povedeným blokem. Bieber měl dokonce před koncem zápasu na ruce vyrovnání, ale trojka mu tam nespadla.

"Zahrál moc pěkně," chválil zpěváka i další protihráč Chris Mullin, bývalý generální manažer Golden States. "Co je ale nejdůležitější, ukázal obrovskou vášeň. Vypadalo to, že tu hru vážně miluje."

A Justina zase milují fanynky, kterých se v hledišti losangeleského Convention Center našlo více než dost. Davy dívek omdlévaly při každém Bieberově dotyku s míčem, nedejbože, aby dal koš.

Legraci z bieberománie si udělal bývalý hráč Los Angeles Lakers Rick Fox, který svého spoluhráče z týmu Západu poplácal po hlavě a pak udiveně poznamenal: "Má nejjemnější vlasy, jaké jsem kdy viděl."

S kým slavným si ještě Bieber zahrál nebo se potkal? Podívejte se do fotogalerie:

Zpěvačka Keri Hilson (vlevo) objímá Justina Biebera
Zpěvačka Keri Hilson (vlevo) objímá Justina Biebera

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud