Největší Jágrovy fanynky: Inna a její předchůdkyně | iSport.cz
13. května 2011 • 11:01

Největší Jágrovy fanynky: Inna a její předchůdkyně

Autor: Petr Žaloudek, Pavel Skořepa
TOP VIDEA
iSport podcast: Jaké změny byly na Spartě vidět pod trenérem Kotalem?
Baník - Jablonec: Rychlý kontr Severočechů zakončil gólovou střelou z těžké pozice Kubista, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO, ANKETA - Když se Jaromír Jágr (39) bije na ledových plochách, ať už pro český národ, nebo v klubových barvách Omsku, každý jeho pohyb sledují tisíce lidí. Zatímco muži obdivují jeho hbité ruce, ženy okouzluje statnou postavou. Fanynky však u něj mají smůlu – za více než dvacet let, co je na vrcholu, prošel pouze pěti významnými vztahy. Ten poslední s Innou Puhajkovou (24) trvá už pět let a zdá se, že i díky tomuto mistrovství se jen tak nerozpadne. Vždyť půvabná brunetka je snad tou nejemotivnější podporou v ochozech bratilavské arény...Inna Puhajková (24)

Inna Puhájková se mohla těšit z dobrého výkonu českého týmu i svého milého Jaromíra JágraInna Puhájková se mohla těšit z dobrého výkonu českého týmu i svého milého Jaromíra JágraFoto Pavel Mazáč (Sport)
Modelka, chodí spolu: od 2006

V létě 2006 začal zatím nejdelší Jágrův vztah, který stále trvá. Po návratu z New Yorku musel na operaci ramena, a tak měl čas i na jiné věci než na trénink – tedy na holky. Konkrétně pak na Innu, se kterou se seznámil na módní přehlídce. V poslední době se sice objevily informace, že to mezi nimi nefunguje, ale krize se zdá zažehnaná.

Lucie Borhyová (33)

Lucie BorhyováLucie BorhyováFoto Foto - Vladimír Štross
Moderátorka, chodili spolu: léto 2004

V červenci 2004 byl Jaromír Jágr načapán na noční procházce s moderátorkou Televizních novin a jejich horká letní pusa způsobila poprask. „Osmašedesátka poprvé s blondýnkou,“ psalo se. Intenzivní love story, která nepostrádala útěky z domu Luciiných rodičů zadním vchodem, ale brzy skončila.

VELKÁ FOTOGALERIE NEJVĚTŠÍCH JÁGROVÝCH FANYNEK:

Inna Puhajková
Inna Puhajková

Andrea Verešová (30)

Andrea Verešová je v posteli zatraceně sexyAndrea Verešová je v posteli zatraceně sexyFoto Pavel Machan
Modelka a právnička, chodili spolu: 1999-2004

Se slovenskou kráskou se Jágr seznámil na tenisovém turnaji v Bratislavě. Ta mu nejdříve měla dát košem, ale nakonec útočníkovi podlehla. Skřípat to mezi nimi začalo v roce 2003, kdy přes Blesk ohlásili rozchod, ale nakonec to spolu ještě jednou zkusili. Když se však provalilo, že se Jarda schází s Lucií Borhyovou, byl defi nitivní konec.

Nicol Lenertová (35)

Nicol LenertováNicol LenertováFoto Foto Blesk - Jiří Rubeš
Bývalá moderátorka, chodili spolu: léto 1999

S exmoderátorkou Sportovních novin na Nově se Jágr poznal v roce 1999 při natáčení televizního pořadu Bodyguard ve Strakonicích. Lenertová dokonce doufala, že bude mít se slavným hokejistou děti: „Jaromír je impozantní muž a jsem přesvědčená, že jednou bude skvělým otcem.“ Plány jí ale překazila Andrea Verešová.

Iva Kubelková (34)

Na přehlídce Osmana Lafity uchvacovala především svým bujným dekoltem.Na přehlídce Osmana Lafity uchvacovala především svým bujným dekoltem.Foto Blesk - David Malík, Martin Mithofer
Modelka, chodili spolu: 1996-1998

Dali se dohromady, když jí bylo devatenáct a Jágrovi čtyřiadvacet. Byli mladí a zamilovaní, ale nakonec se po dvou letech rozešli. „Bylo to nevyhnutelné,“ uvedla později Iva a o ukončení vztahu řekla: „Proběhlo to decentně. Samozřejmě že v té době, kdy jsme se rozcházeli, mně to ale připadalo hodně divoké.“

 
Články odjinud


Články odjinud