Pařba nekončí! Bronz zapíjel Hudler i Hanychová | iSport.cz
19. května 2011 • 18:53

Pařba nekončí! Bronz zapíjel Hudler i Hanychová

Autor: bko
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO - Seriál velkolepých oslav bronzových medailí ze světového šampionátu a konce sezony čeští hokejisté ještě zdaleka nezabalili. Po celonoční párty z pondělka na útery se ve středu sešli na týmové večeři, kterou opět zakončovali nad ránem v oblíbeném podniku v centru Prahy.V Kozičce si užívala "hokejová dvojčata" Michael Frolík a Jakub Voráček, nechyběl gólman Ondřej Pavelec, Petr Průcha či Milan Michálek.

Na párty ve vyhlášeném baru, kde své akce zakončují třeba i čeští fotbalisté, se dostavil i útočník Detroitu Jiří Hudler.

Ten sice na bronzový šampionát nemohl, ale oslavu si ujít nenechal. V Kozičce vzbudil zvýšenou pozornost ženského osazenstva, kterému ještě v pondělí hokejisté poměrně zdárně odolávali.

Do centra dění se přišla ukázat i Hudlerova bývalá přítelkyně Agáta Hanychová.

Útočník Red Wings je známý svou zálibou v ženách, jeho další vztah s modelkou Simonou Krainovou ztroskotal na tom, že si užíval s prostitutkami.

Bronzoví hokejisté po pařbě ve vyhlášeném podniku Kozička - Jakub Voráček, Michael Frolík a vpravo Ondřej Plekanec
Bronzoví hokejisté po pařbě ve vyhlášeném podniku Kozička - Jakub Voráček, Michael Frolík a vpravo Ondřej Plekanec

 
Články odjinud


Články odjinud