Inna o vztahu s Jágrem: Zanedbává mě | iSport.cz
10. června 2011 • 10:45

Inna o vztahu s Jágrem: Zanedbává mě

Autor: Eva Tušková
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nad vztahem Jaromíra Jágra (39) a Inny Puhajkové (25) visí velký otazník. Ačkoliv se půvabná modelka tváří, že je stále partnerkou hokejového krále, vypadá to opačně.879570:full:true:true:true

Nyní Blesku Inna přiznala, že s Jágrem nesdílí ani společné lože. „Nebydlíme spolu, Jarda má teď hodně práce na Kladně. Převzal tam extraligový klub po svém tatínkovi a každý den je maximálně vytížený,“ řekla Blesku Puhajková, která si ale dál stojí za tím, že je mezi nimi všechno v pořádku.

Modelčino náruživé fandění v dresu nároďáku s magickým číslem 68 na hokejovém mistrovství světa v Bratislavě bylo zřejmě jen zdařilým zastíracím manévrem vleklé krize po pětiletém vztahu. O tom, že dal Jágr Puhajkové kopačky, si šeptá už kdekdo. A veřejným tajemstvím je i to, že se hokejový kanonýr snaží ulovit další krásku, finalistku České Miss Carmen Justovou (20).

Polibek Inně. Rozejde se Jágr s modelkou Puhajkovou?
Polibek Inně. Rozejde se Jágr s modelkou Puhajkovou?


„Asi u každého páru jsou nějaké rozepře a ani my nejsme výjimkou,“ vysvětluje Puhajková, o níž otec Jaromíra Jágra prohlásil, že ani neví, zda jeho syn nějakou přítelkyni má.

„Už od minulého léta bydlím v Praze, a když nejsem tam, tak jezdím k rodičům do východních Čech. Nemám možnost se potkat s Jardovou rodinou, zvlášť když jeho tatínek má spoustu práce,“ dodala Inna a tím jen potvrdila další pochybnosti o tom, že její láska s Jágrem už dávno vyhasla.

Inna má naštěstí i jiné starosti, a tak přijde na jiné myšlenky. „Snažím se soustředit hlavně na školu, protože tam mám resty s nějakými zkouškami, a do toho ještě píšu bakalářskou práci. Jsem sice teprve ve druháku, ale snažím se dělat školu na sto procent,“ dodala Inna.

 
Články odjinud


Články odjinud