14. listopadu 2011 • 04:59

Šampionka Kvitová vyrazila na ples i s přítelem Pavláskem

Autor:
TOP VIDEA
Slavia - Bohemians: Video zrušilo Škodův gól – kvůli Součkově ofsajdu Slavia - Bohemians: Video zrušilo Škodův gól – kvůli Součkově ofsajdu
17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi 17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skončila jí sezona, tak si konečně začala užívat! Tenistka Petra Kvitová (21) si s přítelem Adamem Pavláskem (17) vyrazila na ples. Ten následoval po prostějovském galavečeru, během něhož královna letošní sezony přebrala cenu za přínos místnímu klubu, který z talentované české hráčky vychoval světovou superstar.879570:full:true:true:trueNejvětší hvězda páteční noci se na galavečer (i pozdější ples) perfektně vymódila. Když šéf prostějovského tenisu Miroslav Černošek vyhlásil jméno Kvitové, zvedla se krásná žena v černých minišatičkách a se stříbrným motýlkem na krku. Po jejím boku seděl přítel Adam.

„Jsme jedničkou v republice, v Evropě a díky Petře Kvitové a Tomáši Berdychovi i ve světě,“ pronesl hrdě Černošek při oslavě 111. výročí od založení prostějovského tenisového klubu.

Pak už pět set pozvaných hostů zamířilo na noblesní večírek, kam si Kvitová, která letos vydělala ze všech hráček okruhu WTA jednoznačně nejvíc (90 milionů korun), odvedla svého mladého přítele. Posezonní radovánky však teprve Petře začínají.

„Teď pojedeme s Adamem do lázní,“ plánuje, jak si na chvíli odpočine od tenisu. Královna českého a v letošní sezoně i světového tenisu se skvělými výkony vyšplhala až na druhé místo světového žebříčku.

Díky triumfu na Wimbledonu, Turnaji mistryň i ve Fed Cupu je Kvitová největší adeptkou na vítězství nejen v tenisové anketě Zlatý kanár, ale také ve Sportovci roku. Ocenění od prostějovského klubu tak bylo evidentně jen první vlaštovkou v záplavě výročních triumfů.

Petra Kvitová s Radkem Štěpánkem
Petra Kvitová s Radkem Štěpánkem


Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, tenis, kvitová, ples
 Klasická verze
Mobilní verze