Nakrátko ostříhaná Šarapovová? Jenom vtípek od kadeřníka! | iSport.cz
18. dubna 2012 • 15:34

Nakrátko ostříhaná Šarapovová? Jenom vtípek od kadeřníka!

Autor: pan
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
TOP góly 4. kola: Faltův gól roku, ultra dělovka Holeše či Dramého paráda
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

S výraznou změnou vizáže šokovala na svých facebookových stránkách tenisová ikona Maria Šarapovová. Fanouškům předvedla fotky, na kterých se chlubí netradičně krátkým sestřihem. Dlouhé blond vlasy byly pryč. Aspoň na první pohled.Světová dvojka totiž o své tolik obdivované dlouhé vlasy nepřišla. Vše mají na svědomí šikovné ruce kadeřníka.

"Neměla jsem tušení, že moje fotky způsobí takový rozruch. Nikdy jsem také neřekla, že jsem se nechala ostříhat. Jen jsem trošku změnila styl," uvádí vše na pravou míru zítra pětadvacetiletá tenistka.

Předpokládaná změna image ruské módní ikony čtenáře zaskočila. V anketě serveru iSport.cz "nový" účes rodačky z Nyaganu pozitivně vnímalo více než dvě třetiny čtenářů. Blonďatou dračici však budou fanoušci i nadále vídat s tradičním culíkem.

Kadeřník odvedl vynikající práciKadeřník odvedl vynikající práciFoto facebook.com

"Dostala jsem do mailu spousty dotazů od fanoušků a známých na změnu mého účesu. Lidé nemohli uvěřit, že jsem to udělala. Takže chci všechny ujistit, že mé vlasy jsou stále blonďaté, dlouhé a prakticky stejné, jako předtím," trpělivě vysvětluje situaci Maria.

Proč tedy finalistka prvního letošního grandslamového turnaje publikovala fotografie s netradičním střihem? "Plnila jsem ji nějaké sponzorské povinnosti a samozřejmě někdy je potřeba změnit styl," říká světová dvojka.

Fanoušci a milovníci "klasické" vizáže ruské dračice tak mohou zůstat klidní. Maria Šarapovová bude i nadále soupeřkám nahánět strach v dlouhých vlasech tak, jak tomu bylo od počátku její tenisové kariéry.

Světová dvojka je elagantní vždy a za každých okolností
Světová dvojka je elagantní vždy a za každých okolností

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud