Vedro k zalknutí, ale nároďák chrání Sivokův Ježíš | iSport.cz
18. června 2012 • 13:59

Vedro k zalknutí, ale nároďák chrání Sivokův Ježíš

Autor: jos
TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vratislav sužuje tropické vedro, ale fotbalisti musí i tak na plac. Už ve čtvrtek je čeká ve čtvrtfinále tým Portugalska, který je na vysoké teploty zvyklý. Z fotek, které jsme pořídili na tréninku, je vidět, že zvykání na rozpálené hřiště vyčerpává. 879570:full:true:true:true

Ve čtvrtek čeká fotbalisty na EURO souboj o medaile. Pokud vyřadí horkokrevné Portugalce, budou mít v kapse medaili, což by byl velký úspěch. 

Kromě předpokládané absence kapitána Rosického může fotbalisty potkat další výrazný problém. Do Polska totiž dorazilo úmorné vedro, které Portugalci snáší mnohem lépe než Češi.

Podívejte se, v jaké atmosféře fotbalisté absolvovali pondělní dopolední trénink, který z nich vysál mnoho sil. 

Kromě přehlídky zpocených obličejů mohli přihlížející fandové obdivovat i Sivokovo tetování. Na pravém rameni má Krista a na levém Pannu Marii, snad budou nad Bílkovou partou držet ochranou ruku i nadále.

Jiráček a Kadlec moc dobře ví, že z horka mohou slabší jedinci i zešílet
Jiráček a Kadlec moc dobře ví, že z horka mohou slabší jedinci i zešílet

Témata:  euro, fotbal
 
Články odjinud


Články odjinud