Australian Open | Fanoušci věří ve finále Strýcové, experti jsou daleko opatrnější | iSport.cz
30. ledna 2020 • 12:06

Fanoušci věří ve finále Strýcové, experti jsou daleko opatrnější

Autor: jos
Barbora Strýcová je ve finále čtyřhry na Australian Open
TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenistka Barbora Strýcová chystá útok na premiérový titul na prvním grandslamovém turnaji roku 2020 - Australian Open. Světová jednička ve čtyřhře jde do boje v páru s tchajwanskou hráčkou Sie Šu-wej, soupeřkami v boji o titul je maďarsko-francouzské duo Tímea Babosová, Kristina Mladenovicová. „Původně byl kurz na triumf Strýcové 2,2:1, ale postupně klesal na 2,07:1, což znamená, že česko-tchajwanský pár je pro tipéry zajímavou volbou. Bookmakeři ale víc věří jejich soupeřkám,“ prozrazuje Markéta Světlíková, tisková mluvčí Chance.Ve finále se utkají dva nejvýše nasazené páry. Strýcová se Sie Šu-wej loni porazily Babosovou a Mladenovicovou cestou za titulem ve Wimbledonu, teď tedy mohou přidat další velký triumf. „Fanoušci čekají docela napínavou bitvu, tedy že se bude hrát finále na tři sety (2,10:1). Bookies Chance si opět myslí trochu něco jiného,“ upozorňuje Světlíková.

Tipéři rovněž věří tomu, že ve finále dá více es. maďarsko-francouzské duo Tímea Babosová, Kristina Mladenovicová. Jak finále Australian Open ve čtyřhře žen dopadne a zda budou české barvy slavit triumf bude jasné v pátek ráno.

Témata:  tenis, Strýcová, finále
 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud