27. června 2017 • 12:17

Český Wimbledon?! V cizině tipují jako jedničku Kvitovou, doma Plíškovou

Autor:
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí LIGA NARUBY: Rosického sako, tanec s ježkem a žvýkačka, která nezaskočí
13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester 13. den na ZOH: Francouz jako Hašek, dejá vu z Nagana a noční můra Ester
VŠECHNA VIDEA ZDE

Petra Kvitová a Karolína Plíšková jsou podle zahraničních i tuzemských sázkových kanceláří favoritkami Wimbledonu. Slavný tenisový grandslam na trávě All England Clubu začne už v pondělí 3. července.


REKLAMA
digi tv

U největších českých sázkových kanceláří mají obě fedcupové vítězky nejnižší kurzy na triumf. Bookmakeři Sazka Bet i Fortuny shodně určili kurz na jejich výhru 6:1, Tipsport vypsal 6,5:1, přičemž u všech jsou soupeřky daleko za nimi.

V zahraničí upřednostňují Kvitovou. Česká verze britské Williams Hill uvádí královnu turnaje z let 2011 a 2014 za největší adeptku v kurzu 5,5:1, na webech Bwin a Betfair mají na její triumf 6:1. Plíšková je všude druhou hlavní hvězdou.

Kvitová prožívá snový návrat na kurty po vážném zranění prstů levé ruky z prosincového přepadení. Při svém druhém turnaji získala v minulém týdnu titul na trávě v Birminghamu a favoritkou Wimbledonu je i proto, že v Londýně už dvakrát šampionkou byla.

Plíšková je světovou trojkou, nedávnou semifinalistkou French Open a na trávě loni vyhrála v Nottinghamu a byla ve finále v Eastbourne. Ve Wimbledonu sice nepřešla v předchozích pěti startech přes druhé kolo, ale spoléhá na rychlou hru.

Tenistka Karolína Plíšková byla hostem svého přítele Michala Hrdličky v pořadu DIGI TV Česká ulička
Tenistka Karolína Plíšková byla hostem svého přítele Michala Hrdličky v pořadu DIGI TV Česká ulička

SESTŘIH: Kvitová slaví! V Birminghamu ovládla finále a došlo i na slzy

720p 360p
Plíšková: Sestra na turnajích? Rozhodně plus, cítím se s ní jako doma

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze