Wimbledon 2019 | Hrůza na kurtu. Matteková v bolestech volala o pomoc, Šafářová plakala | iSport.cz
Jan Jaroch
6. července 2017 • 19:00

Hrůza na kurtu. Matteková v bolestech volala o pomoc, Šafářová plakala

Autor: Jan Jaroch
TOP VIDEA
Souček si plní sen, Anglie byla na prvním místě, říká Paska. Jaké má plány s Hložkem? Souček si plní sen, Anglie byla na prvním místě, říká Paska. Jaké má plány s Hložkem?
Litvínov - Plzeň: Premiérovou trefu si zapsal za domácí Akim Aliu, 3:1 Litvínov - Plzeň: Premiérovou trefu si zapsal za domácí Akim Aliu, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z WIMBLEDONU | Sen o čtvrtém grandslamovém titulu za sebou pro tým „Bucie“, tedy Lucii Šafářovou s Bethanií Mattekovou-Sandsovou, je pryč. A ani na něm nezáleží, nyní možná půjde o celou kariéru americké tenistky, jež si při druhém kole wimbledonské dvouhry vážně poranila pravé koleno.Dvaatřicetiletá Američanka, světová jednička v deblu, podklouzla při náběhu na síť na samém začátku třetí sady (6:4, 6:7) duelu proti Rumunce Soraně Cirsteaové. Okamžitě se chytila za pravé koleno a začala křičet bolestí.

„Pomozte mi, pomozte mi,“ rozléhal se její křik po dvorci číslo 17. Lucie Šafářová, jež přišla kamarádce fandit, neudržela slzy. Ji samotnou přitom ještě druhé kolo dnes čeká. Podle vyjádření All England Clubu jde v případě Mattekové-Sandsové o akutní zranění a byla okamžitě převezena do nemocnice.

VIDEO: Matteková-Sandsová se během zápasu zranila a kurt zaplavil řev

Lékaři se starají o zraněnou Bethanii Mattekovou-Sandsovou
Lékaři se starají o zraněnou Bethanii Mattekovou-Sandsovou

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud