Bratři Bryanové předvedli nevídané. Lob skrz nohy od základní čáry! | iSport.cz
22. listopadu 2011 • 12:33

Bratři Bryanové předvedli nevídané. Lob skrz nohy od základní čáry!

Autor: Martin Tvarůžek
Bob Bryan na Turnaji mistrů v Londýně předvedl při utkání čtyřhry fantastický lob
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO - Tenisový Turnaj mistrů není jen o nejlepších světových tenistech dvouhry, ale paralelně se v Londýně hraje i o titul ve čtyhře. Mužský světový pár číslo jedna Bob a Mike Bryanovi předvedli úžasnou výměnu zakončenou lobem skrz nohy od základní čáry!Přezdívá se jim "Bryan Bros" a odborníci se přou zdali jsou nejlepším deblovým párem tenisové historie.
Bratři Bob a Mike Bryanovi nejen, že vyhrávají, ale tenisem se prostě a jednoduše baví. A to měli v prvním zápase na mále, když odvraceli proti dvojici J. Melzer/Petzschner mečbol.

Bryanové vstoupili do zápasu rozpačitě a první set ztratili v tie-breaku. Ve druhém setu za stavu 1-1 se udála nevídaná výměna, která bratrskou dvojici nakopla. Ta jim pomohla získat potřebné sebevědomí a poté i druhé dějství.

Vše se událo při podání Petzschnera. Ten servíroval na Boba Bryana. Po úspěšném returnu a několika volejích přišel kraťas od bratra Mikea.

Petzschner jeho úmysl vystihl, míček doběhl a zahrál krásný lob křížem za druhého z bratrů.

Tomu nezbylo nic jiného, než se pokusit míček doběhnout a zahrát úder alá Federer mezi nohy. To se mu opravdu povedlo, ale k úžasu všech nepřišla očekávaná smeč z rakety soupeřů.

Aby ne! To prostě ani nešlo! Bob Bryan ač v tísni a rád, že balónek odehrál, nezahrál normální úder, nýbrž vystřihl lob jako z tenisové učebnice.

Vysoký míček přeletěl marně vyskakujícího Němce a skončil přibližně půlmetru od základní čáry v rohu dvorce.

Úžasná výměna zakončená ještě úžasnějším úderem. Tenhle okamžik vlil bratrům Bryanovým energii do žil a vyrovnaný zápas se začal přelévat na jejich stranu.

Bryanovi nakonec v zápase zvítězili, i přesto, že byli nuceni odvracet jeden mečbol. Konečný výsledek 6:7, 7:5 a 10:7 dal základ pro postup ze skupiny a možný čtvrtý triumf na závěrečném turnaji nejlepších osmi dvojic světa.

VIDEO: Nevídaný úder Boba Bryana! Lob od základní čáry skrz nohy..

 
Články odjinud


Články odjinud