Tomic se zastal otce, kterého chtěl nechat vykázat z hlediště | iSport.cz
3. dubna 2012 • 12:28

Tomic se zastal otce, kterého chtěl nechat vykázat z hlediště

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Australský tenista Bernard Tomic se zastal svého otce a zároveň trenéra, kterého chtěl nechat během turnaje v Miami vykázat z hlediště. Minulý týden při utkání se Španělem Davidem Ferrerem žádal rozhodčího, ať zařídí, aby otec ochozy opustil. Vadily mu hlasité výtky a grimasy po každé chybě."Je otravný. Vím, že je to můj táta, ale vytáčí mě. Chtěl bych, aby odešel, je to možné?" ptal se devatenáctiletý tenista hlavního sudího.

Ten mu odvětil, aby mu to řekl sám. "To on neudělá," namítl Tomic. Rozhodčí udělil jeho otci varování, načež mladý Australan poděkoval a nezvyklý rozhovor uzavřel.

Během příprav na daviscupový zápas proti Korejcům v Brisbane dnes Tomic popřel, že by s otcem měl spor a postavil se za něj. "Nechápu, jak se z toho mohla stát taková aféra.

Média to nafoukla," zlobil se talentovaný hráč s chorvatskými kořeny narozený v Německu. "Otec je pro mě tím nejlepším trenérem a vždycky to tak bylo," uvedl 36. tenista světového žebříčku.

Příště se prý zachová jinak. "Nebyl to žádný velký problém. Vztahy rodičů s dětmi jsou vždycky trochu složitější, ale není pochyb o tom, že pro mě chce to nejlepší. To on mě dostal tam, kde jsem," dodal.

Novak Djokovič a titul z turnaje v Key Biscane.
Novak Djokovič a titul z turnaje v Key Biscane.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud