12. července 2012 • 17:50

Minář byl krůček od senzace, proti Almagrovi měl mečbol, nakonec padl

Ivo Minář byl krůček od senzace
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr Kladno definitivně končí v bojích o extraligu. Je potřeba dívat se dopředu a příští sezonu být lepší, velí Jágr

TURNAJ V BASTADU | Český tenista Ivo Minář na svém prvním turnaji ATP po třech letech skončil ve druhém kole. Na antuce v Bastadu sice druhého nasazeného Španěla Nicoláse Almagra porazil v prvním setu 6:1, další ale specialista na tento povrch vyhrál v poměru 7:6 a 6:4.

digi tv

Kvalifikant Minář, jenž v hlavní soutěži na turnaji ATP hraje poprvé po trestu za doping z léta 2009, dvojnásobného finalistu turnaje a předloňského celkového vítěze v prvním setu překvapil a během jednatřiceti mu sebral třikrát podání.

Druhá sada byla již vyrovnanější a dospěla do tie-breaku. V něm si 216. hráč žebříčku Minář vypracoval proti světové desítce mečbol, jenže ho nevyužil. Po porážce 8:10 pak prohrál i rozhodující sadu, když připustil jediný rozhodující brejk na 4:6.

S Almagrem se může na turnaji utkat ještě Jan Hájek, který však napřed ve čtvrtfinále musí zdolat Estonce Jürgena Zoppa. Španěla čeká duel s krajanem Danielem Gimenem-Traverem.

Dvouhra - 2. kolo:

Almagro (2-Šp.) - Minář (ČR) 1:6, 7:6 (10:8), 6:4,
Ramos (3-Šp.) - Koroljov (Kaz.) 6:3, 6:3,
Dimitrov (6-Bulh.) - Gil (Portug.) 6:3, 6:4,
Gimeno-Traver (Šp.) - Giannessi (It.) 6:4, 6:3.

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko