18. července 2012 • 13:28

Tenista Hájek poslední úspěch nezopakoval, vypadl v Gstaadu ve 2. kole

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Český tenista Jan Hájek na turnaji v Gstaadu nezopakuje semifinálovou účast z minulého týdne, kdy uspěl v Bastadu. Dnes totiž na švýcarské antuce vypadl ve druhém kole, když prohrál 7:6, 1:6 a 4:6 s pátým nasazeným Felicianem Lópezem ze Španělska.

Hájek pro sebe rozhodl vyrovnaný úvodní set výhrou 7:3 v tie-breaku, ale ve druhé sadě se karta otočila a český tenista v ní získal jedinou hru.

Rozhodující brejk ve třetím setu přišel v pátém gamu ze Španělovy strany. Za stavu 3:4 vedl český tenista při soupeřově podání 40:15, ale ani jeden brejkbol nevyužil a López už zápas bez problémů dotáhl do vítězného konce.