22. července 2012 • 16:56

Mónaco udolal Haase, po titulu v Hamburku jde do první desítky

Autor:
Reklama
Argentinský tenista Juan Mónaco získal na turnaji v Hamburku třetí turnajový titul v sezoně
TOP VIDEA
Sparta - Liberec: Stanciu krásnou ranou uzavřel skóre na 4:1 Sparta - Liberec: Stanciu krásnou ranou uzavřel skóre na 4:1
SESTŘIH: Olomouc - Kometa Brno 1:2. V samostatných nájezdech rozhodl Kašpar SESTŘIH: Olomouc - Kometa Brno 1:2. V samostatných nájezdech rozhodl Kašpar
VŠECHNA VIDEA ZDE

Argentinský tenista Juan Mónaco porazil ve finále v Hamburku Tommyho Haase z Německa 7:5 a 6:4. Ziskem třetího titulu v sezoně si zajistil posun do nejlepší desítky žebříčku ATP, kam se dostane poprvé v kariéře.



Osmadvacetiletý Mónaco zdolal soupeře za dvě hodiny a připravil 7000 fanoušků o možnost oslavit triumf domácího tenisty, na který čekají od roku 1993. Haas byl navíc prvním německým finalistou v Hamburku od vítězství Michaela Sticha před 19 lety.

Mónaco navázal na letošní triumfy z turnajů v Houstonu a Viňa del Mar. Celkem má čtrnáctý hráč světa na kontě šest titulů.

Tenisový turnaj mužů v Hamburku (antuka, dotace 1,015.000 eur):

Dvouhra - finále: Mónaco (3-Arg.) - Haas (Něm.) 7:5, 6:4. Čtyřhra - finále: Marrero, Verdasco (Šp.) - Dutra Silva, Muňoz (Braz./Šp.) 6:4, 6:3.

Témata:  sport, tenis, hamburk, monaco, Haase
 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 8. kola Fortuna ligy »

9. kolo Fortuna ligy:

Zlín - Ostrava (pá 21.9., 18:00), Olomouc - Dukla (so 22.9., 15:00), Opava - Teplice (so 22.9., 17:00), Mladá Boleslav - Slovácko (so 22.9., 17:00), Karviná - Příbram (so 22.9., 17:00), Sparta - Liberec (so 22.9., 19:00), Slavia - Bohemians (ne 23.9., 18:00), Jablonec - Plzeň (po 24.9., 18:00)








Klasická verze
Mobilní verze