21. července 2017 • 17:25

Nejlepší turnaj Martincové! 140. hráčka si v Gstaadu zahraje semifinále

Autor:
Tereza Martincová hraje v Gstaadu životní turnaj
TOP VIDEA
Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3 Sparta - Slavia: Tecl upadl ve vápně, video se zpožděním poradilo penaltu, Škoda proměnil – 3:3
Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0 Sparta - Slavia: Stanciovu ránu lehce tečoval Škoda a Sparta vede 3:0
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenistka Tereza Martincová pokračuje na antukovém turnaji v Gstaadu ve vítězném tažení a podruhé si na okruhu WTA zahraje semifinále. Den po životní výhře nad světovou dvacítkou Caroline Garciaovou z Francie zdolala po dvouhodinové bitvě Němku Antonii Lottnerovou 3:6, 6:1 a 7:5.


REKLAMA
digi tv

Dvaadvacetiletá rodačka z Prahy Martincová, které patří v žebříčku 140. místo, prožívá ve švýcarském horském středisku nejlepší turnaj v kariéře. Mezi poslední čtyři se probojovala už loni v září v Québecu, ale letos ve valné většině turnajů končila v kvalifikacích. Jedinou výhru v hlavní soutěži WTA měla v dubnu v mexickém Monterrey.

Ve čtvrtek v Gstaadu však šokovala vítězstvím nad Garciaovou a dnes na něj navázala otočeným zápasem s německou kvalifikantkou Lottnerovou, jež se stejně jako česká tenistka pohybuje v žebříčku okolo 150. místa.

O první finále v životě si Martincová zahraje buď proti další Němce Carině Witthöftové, nebo proti Anett Kontaveitové z Estonska.

Dvouhra - čtvrtfinále:

Martincová (ČR) - Lottnerová (Něm.) 3:6, 6:1, 7:5.

Čtyřhra - čtvrtfinále:

Bertensová, Larssonová (1-Niz./Švéd.) - Kunčíková, Wacannová (ČR/Niz.) 6:4, 6:3.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze