Muchová na Elite Trophy dvakrát porazila Petkovicovou: cítím posun! | iSport.cz
7. srpna 2020 • 17:57

Muchová na Elite Trophy dvakrát porazila Petkovicovou: cítím posun!

Autor: ČTK, ros
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Slavia - Slovácko: Malínský předložil míč Kuchtovi, ten doklepává do sítě! Ale pískán ofsajd
Teplice - Baník: Fillo si srazil rohový kop do vlastní sítě, 2:1 pro Skláře!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Černý tým Karolíny Plíškové vede po prvním dni závěrečnou čtvrtou sérii charitativní soutěže družstev Tipsport Elite Trophy nad Růžovým týmem 2:1. O dva body se zasloužila Karolína Muchová, která uspěla na tvrdém povrchu štvanického centrkurtu ve dvouhře a s Karolínou Plíškovou i ve čtyřhře.Světová šestadvacítka Muchová si v horku u Negrelliho viaduktu nejprve poradila za hodinu a tři minuty s Němkou Andreu Petkovicovou 6:1 a 6:3. Poté s Karolínou Plíškovu zdolaly v deblu Petkovicovou s Polkou Igou Šwiatekovou 6:1 a 7:6. Na úvod dne bodovala za růžové Johana Marková, jež porazila Denisu Hindovou 6:1 a 6:3.

„Každé vítězství je dobré a zvlášť v těchto podmínkách, protože poletíme do New Yorku a tam bude ještě větší vedro. Je nepříjemné v tom hrát, ale čeká nás to, takže je super si na to zvykat,“ řekla Muchová, která by měla příští sobotu odletět do USA, kde ji čekají v New Yorku Cincinnati Masters a grandslamové US Open.

Konec zápasu čtyřhry na tenisovém turnaji v Praze na Štvanici, vlevo Karolína Plíšková a Karolína Muchová, na druhé straně kurtu Barbora Strýcová a Barbora Krejčíková
Konec zápasu čtyřhry na tenisovém turnaji v Praze na Štvanici, vlevo Karolína Plíšková a Karolína Muchová, na druhé straně kurtu Barbora Strýcová a Barbora Krejčíková

Muchová od začátku března trénuje s Davidem Kotyzou, ale kvůli koronavirové pauze ji ostrý turnaj pod jeho vedením teprve čeká. „Cítím posun, na kterém pracujeme úderově i kondičně, a už nějaké části přenáším v zápase na kurtu. Pořád je tam mezera, ale jsem ráda, že se něco ukazuje a cítím se dobře,“ řekla.

Soutěž pokračuje v sobotu, kdy bude hrát dvouhru i Plíšková. Vyvrcholí v neděli a poté bude znám vítěz celé série, kterou zatím vede Černý tým 2:1. Vítězný celek získá šek s částkou a tu věnuje na charitativní účely podle vlastního uvážení.

Závěrečný čtvrtý díl charitativního tenisového turnaje Tipsport Elite Trophy v Praze:

Růžový tým - Černý tým 1:2
Marková - Hindová 6:1, 6:3, Petkovicová (Něm.) - Muchová 1:6, 3:6, Petkovicová, Šwiateková (Něm./Pol.) - Karolína Plíšková, Muchová 1:6, 6:7 (4:7).

Vstoupit do diskuse
0

Aktuální výsledky

Tenis
Články odjinud


Články odjinud