Matka Kurnikovové skončila ve vězení | iSport.cz
20. ledna 2010 • 15:34

Matka Kurnikovové skončila ve vězení

Autor: luk
TOP VIDEA
Boleslav - Jablonec: Hlavička Doležala se snesla přímo k nohám Jovoviče, který míč snadno dopravil do brány, 1:3 Boleslav - Jablonec: Hlavička Doležala se snesla přímo k nohám Jovoviče, který míč snadno dopravil do brány, 1:3
Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenisová krasavice Anna Kurnikovová má problém. Floridská policie v úterý zadržela její matku Allu a obvinila ji ze zanebání péče o dítě. Annin nevlastní bratr Allan měl být totiž kvůli jednání své mámy v ohrožení života.Alla Kurnikovová je na dramatické chvilky zvyklá. Jako mladá závodila za Sovětský svaz v běhu na 400 metrů, vypjaté chvilky zažila i později, když její dcera Anna rostla na kurtech v obletovanou tenisovou divu a hráčku první desítky.

Nic z toho se ale nemůže rovnat dramatu, kterému sama Alla vystavila svého dalšího potomka Allana.

Máma slavné tenisové modelky se v úterý vydala na nákupy, svého pětiletého syna Allana zamkla bez jakéhokoli dohledu doma. Hoch se nudil, tak se rozhodl využít jediné volné cesty ven: okna.

Kurnikovová s bratremKurnikovová s bratremFoto Int


Při slézání ze druhého patra však podklouznul a spadl z výšky na zem. Kolemjdoucími mu byla okamžitě poskytnuta pomoc, přivolaní lékaři na Allanu Kurnikovovi našli jen pár škrábanců.

Byl však celý uplakaný a taky mokrý, protože si hned po dopadu chtěl v bazénu svlažit bolavou nohu a místo toho do vody spadnul celý.

Pro 46letou Allu to je velký průšvih. Policie ji okamžitě zadržela pro zanedbání péče o dítě, pustila ji až na kauci 3000 dolarů.

„Moc mě to mrzí, ale když jsem odcházela z domu, Allan seděl v gauči a díval se na televizi. Ven se mnou jít nechtěl,“ řekla na svou obranu.

Vyzývavá póza na pláži
Vyzývavá póza na pláži

 

Aktuální výsledky

Tenis
Články odjinud


Články odjinud