Nechutný Casillas: "Holuba" si utřel do tváře malého chlapce | iSport.cz
30. března 2012 • 05:00

Nechutný Casillas: "Holuba" si utřel do tváře malého chlapce

Autor: pan
TOP VIDEA
Boleslav - Jablonec: Hlavička Doležala se snesla přímo k nohám Jovoviče, který míč snadno dopravil do brány, 1:3 Boleslav - Jablonec: Hlavička Doležala se snesla přímo k nohám Jovoviče, který míč snadno dopravil do brány, 1:3
Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi Petr Čáslava promluvil: o drogách, situaci v Pardubicích i Tomáši Rolinkovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Že by nervozita před zápasem? V případě brankáře španělského giganta Realu Madrid Ikera Casillase asi těžko. Jak si pak vysvětlit, že si před nástupem na trávník k duelu čtvrtfinále Ligy mistrů proti kyperské Nikosii pomohl ke štěstí poněkud zvláštním "rituálem", jehož obětí se stal malý chlapec?Tak tento moment se opravdu často nevidí. Jeden z nejlepších brankářů planety Iker Casillas byl ještě v útrobách stadionu zachycen při opravdu netradiční aktivitě.

Že si pomocí prstu čistil nos, na tom by nebylo zas tak nic zvláštního, kdyby si následně svůj objev neotřel do tváře překvapeného chlapce.

VIDEO: Jak bude na  utkání vzpomínat chlapec?Zaskočený, zhruba pětiletý kluk, o takovýto suvenýr od hvězdy Realu Madrid určitě nestál. Netradiční rituál však královskému týmu přinesl štěstí.

Real smetl kyperské překvapení 3:0 a už před domácí odvetou si tak prakticky zajistil účast v semifinále.

Obránce Realu Fabio Coentrao uniká směrem k brance APOELU
Obránce Realu Fabio Coentrao uniká směrem k brance APOELU

 
Články odjinud


Články odjinud