Projekt Y

19. srpna 2019 • 19:00

OKTAGON PROJEKT Y - 13. díl: Velký návrat!

Autor: pet
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

První souboj je sice už tři týdny minulostí, přesto se stále vypořádávají s  následky. Účastnice reality show ze světa smíšených bojových umění PROJEKT Y, který pořádá organizace OKTAGON MMA, navíc zažily pořádný šok!Po úspěšné premiéře v kleci postoupila Eva Borodáčová (30) díky vítězství nad Kateřinou Klinderovou (27) do finále, v němž měla bojovat s  Ivy Haškovou (19). Ta na první zápas po odstoupení Petry Batthyanyové (25) stále čeká.

V  nejnovějším, třináctém díle  se však zbylá dvojice dozví nečekanou zprávu, která otřese pokračováním celého projektu. Reality show totiž zažije velmi nečekaný návrat Kateřiny Klinderové, jež bude mít po prohře s Evou Borodáčovou v semifinále Projekt Y šanci na opravu. A to v zápase s novickou Ivy Haškovou.

Dvě české zástupkyně si to mezi sebou rozdají už 14. září v rámci show OTAGON 14 na zimním stadionu Ondreje Nepely v Bratislavě. Lepší z dvojice bojovnic amatérek vyzve v souboji právě Borodáčovou. Datum titulového zápasu organizátoři oznámí později.

13. díl - OKTAGON PROJEKT Y - Velký návrat

Kateřina Klinderová Evu Borodáčovou zasypala tvrdými ranami, výhru ale slavila soupeřka
Kateřina Klinderová Evu Borodáčovou zasypala tvrdými ranami, výhru ale slavila soupeřka

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud