VIP Sport

Ženy a vztahy

11. září 2018 • 17:44

Sexbomba Pamela Anderson pustila k vodě mistra světa: Lekla se a byl konec!

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Rozchod! Láska vyprchala. Bývalá hvězda seriálu Pobřežní hlídka Pamela Anderson (51) pustila k vodě fotbalového mistra světa Adila Ramiho (32).Někdejší sexuální symbol Ameriky je opět k mání. Pamela podle webu TMZ zařadila zpátečku ve chvíli, kdy obránce Marseille začal mluvit o manželství.

Popáté k oltáři se Anderson asi už nechtělo. Podle zjištění TMZ opouští jejich sídlo na francouzské Riviéře. Před týdnem přitom ještě fandila svému o devatenáct let mladšímu zajíčkovi při ligovém zápase v Monaku.

„Pam si dávala vinu za to, že Adil kvůli ní nemá tolik času na svá dvojčata,“ vysvětlil další důvod rozchodu se snoubencem zdroj TMZ. Děti má Rami s modelkou Sidonií Biémont.

Pamela dohlížela na svého milovaného zajíčka.
Pamela dohlížela na svého milovaného zajíčka.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud