VIP Sport

23. listopadu 2011 • 16:04

FOTO: Nicole už není Hamiltona, ale o to víc je sexy

Autor: gam
###BLOK-TOP-VIDEA###

Lewisi, o tuhle nádheru jsi přišel. Krásná zpěvačka skupiny Pussycat Dolls Nicole Scherzinger (33) se po rozchodu s pilotem formule 1 Lewisem Hamiltonem (26) nechala nafotit nahá na obal knížky Culo. Zpěvaččin zadeček je pouze pomalovaný tetováním.Knížka Culo má oslavovat plné ženské křivky a zadečky. Za krásnými fotkami stojí módní fotograf Raphael Mazzucco. Pěkně tvarovaný zadeček ale nemá Nicole zadarmo. "Musela jsem pěkně dřít, chce to jíst vyváženou stravu a hlavně se hýbat," tvrdí Nicol, která je teprve měsíc po rozchodu se svým přítelem.

Dlouho to vypadalo, že vztah hvězdy formule 1 Lewise Hamiltona a jeho o sedm let starší přítelkyně Nicole Scherzinger skončí svatbou. Nakonec se čtyřletý vztah rozpadl kvůli tomu, že na sebe pár neměl čas. Milostný vztah se tak proměnil v kamarádství. "Měli jsme na sebe čím dál tím méně času, už to nešlo udržet," shodli se oba.

"Ano, je to pravda, rozešli se. Je to opravdová škoda, protože Nicole se snažila dělat všechno proto, aby vztah vydržel, ale nevyšlo to," říká blízký přítel třiatřicetileté zpěvačky. "Stále jsou však velmi dobří přátelé, ale oba se rozhodli, že jako partneři už spolu vystupovat nebudou, protože jim to jejich kariéry nedovolí," dodává zdroj.

Rodačka z Honolulu se s britským pilotem seznámila na společenské akci pořádané stájí McLaren Mercedes, za kterou Hamilton závodí. Opravdová jiskra však mezi oběma přeskočila na vyhlašování hudebních cen v Mnichově v listopadu 2007, svůj vztah veřejně prezentovali o šest měsíců později při velké ceně Monaka.

Nicole se může pochlubit výstavním zadečkem
Nicole se může pochlubit výstavním zadečkem

Články odjinud


Články odjinud