18. července 2011 • 23:10

Hamilton a krásná Scherzinger: Bude svatba!

Autor:
TOP VIDEA
Jak se fotí olympiáda? Fotografka Sportu ukázala, co všechno měla v Pchjongčchangu Jak se fotí olympiáda? Fotografka Sportu ukázala, co všechno měla v Pchjongčchangu
Jugas v Overtimu: o totálním fotbale, ohrožení ve Slavii i startu za repre
Jugas v Overtimu: o totálním fotbale, ohrožení ve Slavii i startu za repre
VŠECHNA VIDEA ZDE

Schyluje se k další velké svatbě roku 2011! Své ANO by si měli říct populární zpěvačka Nicole Scherzinger (33) a jezdec formule 1 Lewis Hamilton (26). O tom, že slavná dvojice je zasnoubená a chce se vzít, informoval otec Nicole. Datum svatby ale neprozradil.Populární pár už spolu chodí několik let. Nedávno se sice kvůli pracovní vytíženosti Lewis s Nicole rozešli, dlouho ale bez sebe nevydrželi. V současné době už jsou šťastní a opět spolu, dokonce myslí na vdavky!

"Ano, jsou zasnoubeni," potvrdil britskému deníku Daily Mail otec Nicole, známé zpěvačky a účastnice soutěže X-Factor. "Lewis je správný chlap, na nic si nehraje. Naše rodina ho má ráda, má srdce na správném místě," pochválil svého budoucího zetě.

Lewis Hamilton a Nicole Scherzinger při Velké ceně Singapuru
Lewis Hamilton a Nicole Scherzinger při Velké ceně Singapuru


Kdy a kde onen slavný den proběhne, prozradit odmítl. Každopádně by se obřad mohl konat někde na pláži, jak si to Nicole přeje.

Zpěvačka je s britským pilotem F1 spokojená, ve vztahu jim to v poslední době klape. I proto zřejmě na Hamiltonovo požádání o ruku nadšeně kývla...

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze