VIP Sport

7. srpna 2013 • 21:40

Sexy přítelkyně slibuje Neymarovi: Za každý gól vzrušující odměna!

Autor: bko
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Své osmnácté narozeniny musela oslavit sama, bez přítele. Fotbalová hvězda Neymar (21) je totiž s Barcelonou na turné v Asii a Bruna Marquezine doma v Brazílii. Krásná herečka a modelka ale aspoň na dálku motivovala svého milého, aby dával góly. A pomohlo to, Neymar už se v Thajsku poprvé trefil.Krasavice Bruna Marquezine se s Neymarem dala dohromady na začátku roku a oběma hrdličkám to spolu fakt sluší. Bruna, která je v Brazílii hvězdou televizních seriálů i reklam, si teď ale musí zvykat, že její miláček je na druhé straně Atlantiku.

"Aspoň se budu víc těšit, až se vrátí domů," usmívala se Bruna při rozhovorech pro brazilská média, která ji zpovídala při jejích osmnáctých narozeninách.

Za Neymarem, kterého doprovázela při podpisu jeho smlouvy v Barceloně, se ale jen tak nedostane. Tak mu aspoň slíbila odměnu za každý gól, který ve svém novém týmu dá. "Za každý gól si pak doma pořádně užijeme," vzkázala mu tajuplně.

Bruna Marquezine, Neymarova přítelkyně, má fantastickou postavu
Bruna Marquezine, Neymarova přítelkyně, má fantastickou postavu

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud