VIP Sport

4. září 2014 • 08:03

Ronaldo na okruhu závodil s Buttonem! Pak na hvězdu F1 střílel míče

Autor: ija
Vstoupit do diskuse
0
Ronaldo usedl za volant s bývalým šampionem F1. ###BLOK-TOP-VIDEA###

Bývalý mistr světa F1 Jenson Button se na den změnil v učitele jízdy a poskytl hvězdě Realu Madrid Cristianu Ronaldovi několik cenných řidičských rad. Portugalský útočník je milovníkem rychlých aut a tak instruktáži pozorně naslouchal.Cristiano Ronaldo má v garáži hned několik nadupaných autíček, s nimi ale nemůže řádit na silnicích, a tak jen přivítal, když ho pilot stáje McLaren vzal na závodní trať v Jaramě nedaleko Madridu.

Hvězdný fotbalista si na místě spolujezdce vyzkoušel pár rychlých kol i pověstné „donaty“, ale dostal se taky za volant. „Jenson mě pár věcí naučil, ale já jsem se nedokázal úplně soustředit. Ta rychlá auta mě dostala,“ žasl Ronaldo.

„Nojo, jezdili jsme v McLarenu 650S a pak jsme sedli do modelu P1. Pobavili jsme se, dělali jsme i hodiny a taky jsem mu poradil několik jezdeckých triků. On si vedl skvěle,“ chválil fotbalistu mistr světa z roku 2009.

Nakonec došlo i na Ronaldovu disciplínu. Portugalský snajpr střílel balony na Buttona, ten se ale snažil jeho střely zpracovat nikoli nohama, ale zase svou vlastní zbraní – autem.

VIDEO: Button s Ronaldem za volantem McLarenu

VIDEO: Ronaldo střílí míče na jedoucího Buttona

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud