VIP Sport

14. listopadu 2014 • 18:23

Motocyklový závodník Abraham má novou přítelkyni: Uviděl ji a musela na rošt!

Autor: ps
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vyměnit olej, promazat, co je potřeba, nasadit nové gumy. Na změny je závodník Karel Abraham (24) v MotoGP zvyklý, jenže kéž by to šlo přenést do osobního života. Tam mu to v polovině sezony dost zaskřípalo…Karel se s dnes už expřítelkyní Nikolou vypadali jako nerozlučný pár. Do prestižního seriálu MotoGP zapadli hned, lidé z branže je měli rádi. Jejich vztah vydržel dohromady necelé čtyři roky, překonali pády, zranění i starosti. Jenže po Velké ceně v Brně už to nešlo. Rozešli se. „Nechci zdůvodňovat, co se stalo. Život jde dál,“ komentoval Abraham pro leckoho nečekaný konec.

Abraham s přítelkyní Patricií.Abraham s přítelkyní Patricií.Foto Igor Zehl
Životní stroj se porouchal, musel si zvykat, že usměvavou krásku nemá vedle sebe. Ovšem otřepal se brzy. O necelý měsíc později se totiž opět zamiloval. Do černovlasé Patricie a na první pohled! „Seznámil nás společný známý na GP v Misanu. Hned v Itálii, kde jsem ji viděl poprvé, jsem chtěl, aby mi na startovním roštu držela deštník. Nic nenamítala a bylo to,“ smál se závodník, který s 33 body dojel v šampionátu na 17. místě.

Ovšem až tak jednoduché to neměl. „Zašli jsme párkrát někam ven, vídali se víc a víc,“ upřesnil, že se musel také trochu posnažit, aby si Patricii, která na vybraných podnicích MS pracuje jako hosteska, získal.

Abraham s přítelkyní Patricií.
Abraham s přítelkyní Patricií.

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud