VIP Sport

27. května 2015 • 04:59

Tenistka Barbora Strýcová a zpěvák David Kraus: Překvapivý pár?!

Autor: as
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Letos se po osmi letech rozvedla a dost možná už buduje nový vztah. Tenistku Barboru Strýcovou (29) doprovází v grandslamové Paříži zpěvák David Kraus (35)!Šuškalo se o tom už nějakou dobu, že ti dva k sobě mají blízko. Charismatický David, syn populárního baviče Jana Krause, se s Bárou potkal loni v říjnu, kdy tenistka přijala pozvání do pořadu jeho otce.

Teď už jí fandí přímo v antukovém království Rolanda Garrose! Na krku oficiální akreditaci pro rodinné příslušníky tenistů s označením »Family Strycova«, díky níž mu je v areálu otevřeno mnohem více dveří než jen klasickému »hostovi«. Důkaz, že už jsou tak trochu rodina?!

Bez partnerů

Oba jsou singl, tak proč ne? Bára se vdávala už ve dvaceti, stala se z ní paní Záhlavová-Strýcová. Letos v lednu se ale s Čechoněmcem Jakubem Záhlavou rozvedla a od dubna už hraje tenis znovu pod dívčím jménem Strýcová. „Vyndala jsem si ho z mého příjmení. S Kubou jsme zažili super i špatné chvíle. Byl to trošičku stres,“ přiznala a ohledně nového vztahu si hlavu nelámala: „Asi si někoho najdu, až skončím kariéru,“ smála se.

Nejspíš se jí to s Davidem povedlo dřív! Kraus je známý lamač dívčích srdcí, ale ani »osudová« láska k modelce Anetě Vignerové mu štěstí nepřinesla. Třeba bude klapat vztah na dálku s tenistkou!

Zpěvák David Kraus s akreditací pro rodinné příslušníky.
Zpěvák David Kraus s akreditací pro rodinné příslušníky.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud