VIP Sport

15. března 2016 • 15:10

Atlet Svoboda promluvil: Proč posílal svůj penis Karasově přítelkyni?!

Autor:

Jak se dostala fotka intimních partií překážkáře Petra Svobody – navíc vylepšená o vibrátor – k přítelkyni českého reprezentačního trenéra Josefa Karase? Sám mistr Evropy tvrdí, že šlo o nedorozumění. A naštvala ho Karasova reakce.Svobodova verze je následující: sobotní večer trávil u kamaráda, kde zapíjeli nepovedenou sezonu. Kámoš koupil přítelkyni sexuální hračku k narozeninám a Svobodu nenapadlo nic lepšího, než vyfotit ji s vlastním penisem. Tuhle vydařenou kompozici pak chtěl poslat své vlastní přítelkyni, nicméně se spletl a fotku odeslal Monice Táborské, přítelkyni Josefa Karase.

„Bohužel jsem v lehké opilosti poslal fotku právě jí. V tu chvíli jsem vůbec netušil, že fotka byla odeslána někomu jinému. Monika to poté přeposlala Karasovi, a ten to zveřejnil na svém Facebooku,“ popisuje Svoboda pro lidovky.cz.

Karasův příspěvek na Facebooku.
Karasův příspěvek na Facebooku.

„Mohu jen litovat, že se se mnou nepokusili komunikovat, než to zveřejnili na facebook. Oběma jsem se omluvil za nedorozumění a celé situace lituji,“ tvrdí atletický šampion, kterého reakce namíchla reakce druhého nejkrásnějšího muže světa z roku 2010 Karase. „Byl jsem nas...ej. Všichni mě začali kritizovat, aniž by znali pravdu a věřili jen jedné straně,“ durdí se Svoboda.

Karas napsal, že Svoboda jeho přítelkyni obtěžoval smskami a snažil se ji nalákat k příteli do bytu. Více o Karasově reakci na Svobodův penis čtěte ZDE »

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze