Pondělí 29. května 2023
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Jasno 22°C

Atletická válka: Svoboda poslal fotku penisu s vibrátorem přítelkyni trenéra!

Autor: ps

Tohle tady ještě nebylo! Tedy alespoň ne veřejně. Překážkář Petr Svoboda (31) kontaktoval přítelkyni kouče Josefa Karase (37), který si zrovna se svojí tréninkovou skupinou odskočil na MS do Ameriky. V době, kdy nebyl doma, zkoušel nestydatý sportovec u ženy uspět. Nepovedlo se, navíc dostal pořádně za uši. Karas totiž celý příběh popsal na sociální síti.

Ležel na zádech, z trenek mu »vylézalo« přirození a na břiše měl postavený vibrátor. Co tím Svoboda myslel, ví asi jenom on, každopádně se rozhodl tuto naaranžovanou fotku poslat Karasově přítelkyni.

„Jen co vytáhnu paty z domova a odletím s atletickou reprezentací na mistrovství světa do USA, tak se ke mně dostanou překvapivé informace o takzvaných “kamarádech”,“ začal neuvěřitelný a sprostý příběh Karas, který zveřejnění označil jako varování.

„Normálně bych takovou věc vůbec neřešil veřejně a tento způsob je pro mě dost nepříjemný, ale jelikož nemám jinou možnost vyřešit to “chlapsky” osobně, kdy bych pravděpodobně ztratil svou trenérskou pozici, seděl za mřížemi a zničil olympijský sen svých svěřenců, musím se uchýlit k tomuto textu,“ pokračoval.

Karasův příspěvek na Facebooku. Karasův příspěvek na Facebooku.Foto Facebook

Facebooková zpráva postupně nabírala na obrátkách a vyvrcholila pořádným skandálem. Svobodovými chlípnými sexuálními návrhy!

„Včera mi moje přítelkyně poslala celou konverzaci, která proběhla mezi ní a překážkářem Petrem Svobodou. Detaily nejsou důležité, krom toho, že ji zval k sobě v mé nepřítomnosti. Tu konverzaci následně dovršil zajímavou fotkou svého penisu a takzvaným Strap-on vibrátorem. Asi se chtěl veřejně pochlubit, což mu vlastně touhle cestou umožním. Doufám, že to ví jeho přítelkyně – Kateřina Kodrová – a je na Petra pyšná. To, že potřebuješ asistenci umělého přirození, raději nebudu vůbec komentovat. Peťane, ber tohle jako varování, druhé už nebude!“

Druhý nejhezčí muž světa ze Soulu (2010), se tak musí vyrovnávat s tím, že mu »kamarád« podrazil nohy. Zaujal Přinejmenším zajímavý postoj, který mu většina lidí, komentujících příspěvek, odsouhlasila. Tah je teď na Svobodovi, aby prolomil mlčení. Blesk se ho pokoušel kontaktovat, ale má vypnutý telefon.

Překážkář Petr Svoboda na setkání s novináři před domácím evropským šampionátem
Překážkář Petr Svoboda na setkání s novináři před domácím evropským šampionátem