VIP Sport

21. dubna 2016 • 21:43

Žádná ženská NBA, kráska Elhotová je těhotná. Byl to šok, řekla

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

Basketbalistka Kateřina Elhotová je těhotná a týmu obhájkyň titulu ZVVZ USK Praha bude ve finále ligy proti Nymburku chybět. Vicemistryně světa z roku 2010 a loňská vítězka Evropské ligy se nezúčastní ani kempu šampionek WNBA z Minnesoty.Ještě v minulém týdnu hrála šestadvacetiletá Elhotová závěrečný turnaj Evropské ligy v Istanbulu, v nedělním zápase o třetí místo proti domácímu Fenerbahce dala 16 bodů. Dnes už v prvním ligovém finále v Nymburku hostujícímu týmu chyběla, hráčky USK však i bez ní jasně zvítězily.

"Nechci už nic riskovat a taky se už necítím moc dobře, už jsem téměř ve třetím měsíci," řekla Elhotová České televizi. "Ze začátku to byl pro mne šok, nebylo to plánované, měla jsem na léto trošku jiné plány. Ale mám velikou radost a mám radost i z toho, jak to moje okolí přijalo," prohlásila.

Do Minnesoty měla opora české basketbalové reprezentace odletět krátce po finále ŽBL. Křídelní hráčka a excelentní střelkyně, která má na kontě šest domácích titulů, měla být ve WNBA sedmou Češkou.

Všechnopárty: Jste čtvrtá nejkrásnější na světě, žertoval Šíp s Elhotovou - čtěte ZDE »

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze