VIP Sport

12. července 2016 • 15:12

Romantické Benátky, 7* hotel a utracené miliony! Schweinsteiger si vzal krásnou tenistku

Autor: ps
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Vybrali si jedno z nejromantičtějších míst v Evropě, ale také jedno z nejdražších na světě! Ale co to pro bohaté sportovní celebrity fotbalistu Bastiena Schweinsteigera (31) a tenistku Anu Ivanovič (28) je… Oba jsou dolaroví milionáři, tak zvolili nejšťastnější společný den v italských Benátkách. Dnes si řekli ANO!Úterní den se nesl ve znamení civilního obřadu. Do města na moři se sjela celá řada lidí šoubyznysu. Samozřejmě nechyběli Schweinstigerovi sportovní kamarádi Felix Neureuther (lyžař), Thomas Müller (fotbalista) či bývalý šéf Bayernu Mnichov Uli Hoeness.

Ten hlavní sváteční den ale přijde na řadu až zítra, kdy si roztomilá srbská tenistka řekne s německým reprezentantem ANO ještě jednou. Tentokrát v kostele!

Prozatím si budou užívat v sedmihvězdičkovém hotelu Aman, kde se za noc dá »vypláznout« klidně přes sto tisíc korun. Ale cena rozhodně bohatý pár nevzrušuje, hotel si pronajali rovnou celý. A to do zítřka, což znamená, že jen za ubytování zaplatí desítky milionů korun.

Teď se budou novomanželé těšit na líbánky.
Teď se budou novomanželé těšit na líbánky.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud